חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

GAME IN MAKO FEST במגעים מתקדמים להבאת הסטרימר המוביל בעולם

GAME IN MAKO FEST במגעים מתקדמים להבאת הסטרימר המוביל בעולם

2018 GAME IN MAKO FEST, וחברת ההפקות כפיים נמצאים במגעים עם הסטרימר המוביל היום בעולם Dr. DisRespect במטרה להביאו לישראל בפעם הראשונה. Dr. DisRespect צפוי להצטרף לרשימה המכובדת של יוטיוברים ישראלים מפורסמים שכבר משתתפים בפסטיבל ביניהם: שחר סויקיס,מיכאל ספיר, אליאור בילוקס, עידן Inde Game וכריסטינה It'sWaterMelon.

 

Dr. DisRespect או בשמו האיתי גיא ביהם נחשב לפנים של Twitch, הוא נבחר לסטרימר הטוב ביותר לשנת 2017, וכל סטרים שלו זוכה ליותר מ20 אלף צפיות. לפני חודשיים הסטרימר הפופולארי הודיע למעריציו על פרישה "בגלל עניין משפחתי". ובשבוע שעבר הוא שב לשדר בקאמבק מפואר, שהגיע בשיאו לכמות של 390,000 צופים בו זמנית. אתר Twitch, בו ביהם משדר מאפשר לצופים לתרום כסף לסטרימרים האהובים עליהם, ובמהלך השידור הועברו לחשבונו של ביהם עשרות אלפי דולרים.

פסטיבל GAME IN MAKO FEST  שיתקיים בסוף חודש מרץ בתאריכים ה28-29, היכל שלמה תל אביב. בפסטיבל גם יתקיימו המשחקים הסופיים של ליגת ה- E SPORT הראשונה בישראל, ויוכרזו הזוכים של הקבוצות הטובות ביותר במשחקים: FIFA , Leauge of legends',CSGO ,PUBG  ועוד טורנירים ב ROCKET LEAUGE , TEKEN 7  וOVERWATCH.

 בכל משחק ליגה יחולקו פרסים שווי ערך החל מ 500 ועד 8,000 ₪ לשחקן בששת המקומות הראשונים. וזו הפעם הראשונה בישראל שמחולקים פרסים בשווי הזה בתחום. המנצחים הגדולים של הליגה יקבלו פרסים וציוד גיימינג מתקדם בשווי 300,000 ₪

 בפסטיבל יתקיימו שלוש משמרות בכל יום: 10:00-14:00 ו- 15:00-19:00 ומשמרת לילה לגילאי 17+ בשעות 19:30-23:30.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד