חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות פותח מחלקת אירועים

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות פותח מחלקת אירועים

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות, השוכן בלב הסיטי של תל אביב, מרחיב את פעילותו ופותח מחלקה מיוחדת לאירועים עסקיים וחברתיים. למוזיאון שני אגפים – מבנה היסטורי לשימור ומבנה חדשני.

 

מחלקת האירועים במוזיאון בראשותה של עליסה כהן-גן מציעה לחברות עסקיות, לארגונים ולאנשים פרטיים לערוך במוזיאון אירוע באווירה מכובדת, תרבותית ואמנותית.

 

ניתן לערוך במוזיאון ישיבות חברה, מסיבות ואירועי השקה, ימי גיבוש וסדנאות, אירועים משפחתיים כיום הולדת ועוד.

 

האירועים במוזיאון יכולים להתקיים במספר אופנים ומתאימים לכמויות משתנות של משתתפים: אירועי קוקטייל המיועדים לכמות של עד 140 איש ואירועי ישיבה ל-80 עד 120 איש.

 

האירועים אשר נערכים במוזיאון ניתנים לשילוב עם סיור בתערוכות השונות המציגות באותו זמן במוזיאון, פעילות אשר מוסיפה ניחוח אמנותי לאירוע וערך מוסף להתכנסות.  במוזיאון מוצגות עפ"י רוב 3 תערוכות בו זמנית: תערוכת קבע המציגה בחלל המרכזי מיצירתו של האמן הישראלי האהוב ביותר נחום גוטמן, במבנה החדש - תערוכה מתחלפת מיצירתו של אמן ישראלי או תערוכה קבוצתית ותערוכה לכל המשפחה.

 

לדברי מוניקה לביא, מנכ"לית ואוצרת ראשית במוזיאון נחום גוטמן לאמנות: "אנו נותנים לציבור המעוניין בכך אפשרות לסוג אחר של אירועים. הקהל הרחב מחפש היום אירועים עם ערך מוסף. כבר לא מסתפקים באירוע רגיל, אלא רוצים ומחפשים אחר "המשהו המיוחד" שכולם ידברו עליו אחר כך. אירוע במוזיאון נחום גוטמן לאמנות בהחלט נותן את התשובה לכך".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד