חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

וואווי וטריפאדווייזר מכריזות על תחרות צילום משותפת

וואווי וטריפאדווייזר מכריזות על תחרות צילום משותפת

חברת וואווי הכריזה על פתיחת תחרות הצילום האירופאית Huawei InFocus Awards 2019 בשיתוף עם חברת התיירות האינטרנטית TripAdvisor. התחרות תהיה פתוחה לכלל משתמשי וואווי בישראל ובמדינות מרכז-מזרח אירופה והנורדיות, אשר יוכלו להגיש את תמונותיהם ולממש את ההזדמנות לזכות בפרסים בשווי של עד 10,000 יורו ומוצרי הדגל של החברה.

 

לדברי אנה ליפניק לוי, סמנכ"לית השיווק של חברת וואווי ישראל: "חברת וואווי ביססה את מקומה בשוק הסמארטפונים העולמי כמותג המציע את יכולות הצילום בסמארטפון המתקדמות ביותר בעולם. במהלך זה, חברת וואווי מבקשת לעודד את קהל משתמשיה לממש את יכולות הצילום של וואווי  ולחקור את היופי שסביבם. תחרות Huawei InFocusמעניקה הזדמנות נהדרת עבור כל אחת או אחד שיצרו רגע ויזואלי יוצא דופן במכשיר וואווי לבחון את יכולות הצילום שלו מול צלמי עילית בעלי שם עולמי ומול הקהל הרחב, ולהראות את כישרונו לעולם"

 

התחרות מורכבת משש קטגוריות אליהם ניתן לגשת. 5 קטגוריות בתחום צילום הסטילס: #Emotion Tag, Hello, Life!, Faces, Going the Distance, Storyboard. קטגוריה נוספת תהיינה בפורמט וידאו ויקרא "Life Now".

 

תחרות Huawei InFocus Awards 2019 הינה תחרות לבעלי מכשירי הסמארטפון של וואווי על כל דגמיו, ותפתח היום, 25 ביוני 2019 גם בישראל.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד