חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיבאס ריגאל מציעה פרס של מיליון דולר למיזמים חברתיים

שיבאס ריגאל מציעה פרס של מיליון דולר למיזמים חברתיים

שיבאס ריגאל, יצרנית וויסקי היוקרה, מקיימת השנה בפעם השישית, את התחרות הבינלאומית Chivas Venture. התחרות אתרת את המיזמים החברתיים המבטיחים ביותר. לאור ההצלחה הגדולה, גם השנה התחרות פתוחה לנרשמים ישראליים כאשר הזוכה יוכל להתחרות בגמר הגדול ולנסות לזכות פרס בשווי מיליון דולר לפיתוח המיזם.

אנשי עסקים ויזמים מכל העולם יכולים להגיש את מועמדותם בצירוף המיזם דרך האתר: https://www.chivas.com/en-il/the-venture

 המועמדים הסופיים בתחרות Chivas Venture עוסקים במגוון רחב של סוגיות חברתיות, סביבתיות וכלכליות. כל מועמד סופי של התחרות רותם את הצלחתו כדי להעשיר את חייהם של אחרים באמצעות רעיונות מופלאים שיכולים להפוך את העולם למקום טוב יותר והם מאששים את ערכיה ואמונותיה של שיבאס בשילוב בין שאפתנות לנדיבות.

הודות ל-5 מיליון דולר שהוענקו למועמדים הסופיים בשנים קודמות, ChivasVenture השפיעה לחיוב על חייהם של יותר מ2- מיליון איש עד כה.

 ז'אן-כריסטוף קוטור, יו"ר ומנכ"ל Chivas Brothers, מסר: "אנו שמחים וגאים שהרבה יזמים בעולם ממשיכים לפעול כדי לפתור מגוון רחב של בעיות חברתיות וסביבתיות המאיימות על עתידנו. עד היום, המועמדים הסופיים בתחרות Chivas Venture סיפקו יותר מ-34 מיליון ליטר מים בטוחים לשתייה, מיחזרו יותר מ-1,300 טון פסולת והעניקו 75,000 ימי לימודים לנשים ולילדות - וזה רק חלק קטן מההישגים הרבים שלהם. זו הסיבה מדוע אנו רוצים להמשיך לעזור למיזמים חדורי מטרה בעולם ולזרז את השפעתם  באמצעות תחרות Chivas Venture ".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד