חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ועידת הקניונים תיערך בפעם ה- 14 בסימן "צועדים אל המחר"

דדי ריזל. צילום: יח"צ

דדי ריזל, יו"ר הועידה ומייסדה: "גאה ושמח לקיים את הועידה בפעם ה-14 ברציפות.  זוהי "מדורת השבט" השנתית של כל העוסקים בקמעונאות הפיזית בישראל, ואני בכוונה מדגיש את העוסקים בקמעונאות הפיזית, ראשי הקניונים מצד אחד וראשי רשתות המסחר מצד שני. בכל שנה אנחנו מקפידים להמציא את עצמנו מחדש, לחדש ולהפתיע הן ברמת התכנים וההרצאות המקצועיות והן ברמת התוכן החווייתי העשיר. אני שמח שהצלחנו לייצר פלטפורמה עסקית כל כך מקצועית וייחודית".

 

בישראל קיימים למעלה מ-300 קניונים ומרכזי מסחר פעילים המאגדים בתוכם מאות רשתות מסחר קמעונאיות. אלו גם אלו מרכיבים יחד את ענף הקניונים ורשתות המסחר בישראל, אחד מהענפים המרכזיים המניעים את כלכלת ישראל.

 

בשנת 2006 התקיימה הוועידה השנתית הראשונה של הענף שהפכה עם השנים ל"מדורת השבט" של כל בכירי הענף ולאירוע השנתי החשוב של הענף כולו. בוועידה צפויים לקחת חלק כמעט אלף בכירות ובכירי הענף, בעלים ומנכ"לים של מאות קניונים ורשתות מסחר. משתתפי הוועידה יחשפו למגוון נושאים וסוגיות עכשוויות העומדות בפני מנהלים רבים בענף הקמעונאות תוך כדי העשרת הידע האישי, המקצועי והניהולי שלהם.

השנה תתקיים ועידת הקניונים ורשתות המסחר בישראל, IMC2019 , במלון רויאל ביץ' באילת בתאריכים 15-17 בדצמבר ותרכז את כל מקבלי ההחלטות בענף הקמעונאות הישראלי.

בין הדוברים המרכזיים שיגיעו לועידה יהיו גם אנתוני בואנו, נשיא חטיבת הריטייל ב-CBRE, חברת הנדל"ן המסחרי הגדולה בעולם, חיים כצמן, מנכ"ל ומייסד גזית גלוב, אורי לוין, מייסד Waze ואיציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל.

הועידה תכלול השנה 32 הרצאות מקצועיות ופאנלים שיעסקו באופן ישיר בעתיד הקניונים והקמעונאות תוך חשיפת מגמות ותחזיות לעתיד הקרוב.

בנוסף, משתתפי הועידה ייהנו מ-4 מופעי סטנדאפ של חנוך דאום, רמי ורד, דודו ארז ובן בן ברוך ו-3 מופעי מוזיקה, ביניהם מופע של שפיטה ומופע שקיעה של שירי לאונרד כהן.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד