חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת Burgerim פותחת 4 סניפים חדשים בהשקעה של כ- 2 מיליון ₪

סניפים חדשים יפתחו: בקניון עזריאלי עכו, באופקים ובעלי זהב בשומרון. במקביל, עובר סניף בורגרים עפולה למיקום חדש

אהובה תורג'מן. צילום: רמי זרנגר (הגדל)
אהובה תורג'מן. צילום: רמי זרנגר

על אף משבר הקורונה, אשר פגע אנושות בענף המסעדנות, ממשיכה רשת מסעדות ההמבורגרים  Burgerim  (בורגרים) מקבוצת BBB להתרחב, ופותחת במהלך  השבועות הקרובים ארבעה סניפים חדשים, בהשקעה הנאמדת בכ- 2  מיליון ₪. הסניפים החדשים נפתחים בקניון עזריאלי בעכו, בישוב עלי זהב שבשומרון ובמתחם "מבנה" בעיר אופקים.

 

הסניף הראשון נפתח בימים אלו בכניסה לישוב  עלי זהב- לשם, הוא  משתרע על שטח של 50 מ"ר וישרת את הישובים הסמוכים: עלי זהב, לשם, פדואל, ברוכין ואחרים. בפתיחת הסניף  הושקעו 300 אלף ₪. הסניף הינו  כשר בשר חלק.

 

בנוסף, בתחילת פברואר ייפתח  סניף  Burgerim בקומת הכניסה של קניון עזריאלי בעכו.  בהקמת הסניף, המשתרע על שטח של כ 100 מ"ר, הושקעו כ- 600 אלף ₪. הסניף הינו כשר למהדרין.

 

כמו כן, בימים אלה פותחת הרשת סניף נוסף בעיר הדרומית אופקים. במתחם "מבנה", על שטח של כ- 100 מ"ר, ולאחר השקעה של חצי מליון ₪, ייפתח סניף כשר גם הוא, אשר ישרת את תושבי העיר והסביבה.

                

במקביל לפתיחות הסניפים החדשים, מתחדשת עפולה, וסניף  Burgerim הוותיק, מעתיק   את מיקומו לרחוב מנחם בגין 8 עפולה (מול חניית 'אצולת העמק').  הסניף  החדש משתרע על שטח של 150 מ"ר, ובהקמתו הושקעו כחצי מליון ₪.   הסניף החדש, כשר גם הוא, מציע קומה נוספת המיועדת לאירועים פרטיים, ימי הולדת, ימי גיבוש, אירועי חברה וכו'.

 

אהובה תורג'מן, מנכ"לית קבוצת BBB: "שמחנו לגלות שמשבר הקורונה, שהגדיל משמעותית את כמות המשלוחים, שרשת בורגרים מתמחה בהם, גם הגדיל את הביקוש של זכיינים חדשים לפתיחת סניפים חדשים במיקומים נוספים, בהם טרם הייתה לנו נוכחות. אנו משקיעים משאבים רבים בשמירה על הסטנדרטים המוקפדים של הרשת, בניהול נכון של הסניפים, בפעילויות שיווקיות וביצירת הצעות מכר, מה שגורם ללקוחות לשמור לנו נאמנות ולבחור בנו שוב ושוב, ולזכיינים חדשים, המעוניינים בהצלחה עסקית, להצטרף אלינו לרשת המתפתחת והגדולה שלנו."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד