חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לראשונה בישראל: הפאב המקצועי של "גולדסטאר"

מותג הבירה המוביל "גולדסטאר" משיק פאב ייחודי וראשון מסוגו המעניק חווית פאב אינטימית להעשרת הידע בתחום הבירה. הפאב ממוקם במפעל טמפו בנתניה ומטרתו הינה להעמיק את הבנת חובבי הבירה, לקדם תרבות של צריכת בירה נכונה ועוד.

צילום: רפי דלויה (הגדל)
צילום: רפי דלויה

טמפו משיקה בימים אלה פאב ראשון מסוגו בישראל אשר יעניק חוויה מעשירה לחובבי הבירה. הפאב הממוקם במפעל טמפו בנתניה מאופיין בעיצוב חם ואינטימי כמו פאב שכונתי בשילוב תכנים מקצועיים ומעשירים בתחום הבירה.

בעבר המקום היה ידוע בכינויו "הפאב של נחום", על שם מדריך הבירה המיתולוגי של טמפו ושימש כמרכז הכשרות לעובדי המפעל ואנשי המכירות של החברה.

לאחרונה הפאב שודרג ושופץ בסגנון קלאסי, חם ומושך שלא היה מבזה בר אירי בשדרות TEMPLE BAR  בדבלין.

הפאב החדש משופע בעץ, כרום, שיש וכל המכשור הכי עדכני למזיגת בירה, משקאות אלכוהוליים וקפה.


אורי אלדר, מנהל שיווק גולדסטאר מסר: "אנו גאים ונרגשים להשיק את הפאב המקצועי של גולדסטאר. מטרתנו היא לשמר את הלקוחות הטובים שצורכים את מותגי הבירה שלנו כבר שנים רבות, להכיר מותגים נוספים שלא הכירו, להעשיר את הידע שלהם בתחום הבירה וליצור חוויה מרגשת שלא חוו על כה בשום מקום אחר, שילוב של טעימות בפאב אינטימי עם הדרכה מקצועית. בנוסף, חשוב לנו לקדם את התרבות של צריכת האלכוהול בישראל לצריכה נכונה ואחראית. אין לנו ספק שהפאב החדש יעניק חוויה שונה ושלמה וכי יתרום רבות לחובבי הבירה."

 

בפאב החדש יתקיימו סדנאות מקצועיות וחווייתיות עבור קבוצות בנושאי בירה, אלכוהול, יין וקפה.

הסדנאות אותן ניתן למצוא בפאב החדש:

1. סדנאות בירה מרובות משתתפים בהן יוצג מגוון מותגי הבירה של טמפו ומותגי החוץ האיכותיים שהחברה מייבאת מרחבי העולם. סדנאות הבירה יספקו תוכן עשיר ומעניין לגבי בישולי הבירות השונות של טמפו. הסדנאות מועברות על ידי עידו מונד, מנהל הפאב ושופט בירה מוסמך, ויכללו מידע חדש על הבירות שכולם מכירים ואוהבים, תהליך הייצור, גרסאות חדשות וכמובן הדרכות מקיפות וחווייתיות על המותגים המובילים בעולם מסוגם ומקטגוריות שונות.

2. סדנאות קפה בהשתתפות מדריך קפה מקצועי.

3. סדנאות יין עם היינן עידו לוינסון וייננים נוספים מיקב ברקן סגל.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד