חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Electrolux פרויקט בינלאומי - Better living 2030: בני נוער ב-2021 מעצבים את עתידם

בישראל: קבוצת מיניליין לבית Electrolux המקדמת מוצרים ברי קיימא, תערוך סקר בקרב בני הנוער הישראלים בכוונה ללמוד את הרצונות שלהם היום – עבור המחר

קרדיט תמונה: יח"צ (הגדל)

אלפי בנות ובני נוער מרחבי העולם ייקחו חלק בפרויקט ייחודי של חברת Electrolux שמטרתו להתאים את צרכי הקיימות, איכות הסביבה והשאיפות של הצעירים והצעירות לבתים שיקימו בעוד עשור.

Better living 2030  מזמין את בני הנוער של היום לשלב כוחות עם החברה כדי לבחון פתרונות לבתים העתידיים של אותם בני הנוער.


גם ישראל מצטרפת למהלך עם קבוצת מיניליין, היבואנית ומשווקת Electrolux בישראל.

בתוך כך תערוך החברה הישראלית סקר נרחב בקרב בני הנוער בישראל במטרה להבין את הרצונות של הנוער המקומי לקראת העתיד. במיניליין מקדמים פתרונות ברי קיימא במגוון מוצרי חשמל של Electrolux הפועלת בתכנית החדשה לקדם חיים איכותיים לבני הנוער של היום – בעוד כעשור.

בחברה הבינלאומית מספרים כי מטרתם ללמוד עוד על התקוות, החלומות והחששות של הצעירים, כדי שתוכל לספק להם פתרונות העונים על הצורך העתידי שלהם לחיים איכותיים ובני קיימא ב-2030.


"אנחנו רוצים להקשיב לאלה שיקימו את בתיהם בעתיד הקרוב. מה הם התקוות והחלומות שלהם כשהם חושבים על חייהם בעוד עשור? התשוקות, הבחירות ודרך החיים שלהם, לכל אלה תפקיד קריטי בעיצוב חיים טובים יותר עבורם. המטרה היא לחפש תובנות אצל אלו שיקימו את בתיהם בעוד כעשור כדי שנוכל לספק פתרונות המותאמים לצרכים שלהם", אומר ג'ונאס סמואלסון, מנכ"ל  Electrolux .


לצורך כך יצרה החברה מכתב פתוח, עליו חתום המנכ"ל ג'ונאס סמואלסון, בה מזמינה צעירים בגילאי 15-20 להצטרף לצוות מחוללי השינויים. את הצעירים שייבחרו, ילוו כמה מהאנשים המשפיעים ומחוללי השינויים של ימינו שיעזרו בחקירת פתרונות לחיים טובים יותר בשנת 2030.

בנוסף תערוך החברה סקר עולמי בו ייקחו חלק כ- 15,000 צעירים בגילאי 15-20 אשר יישאלו כיצד הם רואים את הבית שלהם בעתיד.

מדובר ביוזמה של החברה כחלק מתוכנית יעדים לשנת 2030 השמה דגש על התמקדות והתאמת צורכי הקיימות ללקוחות החברה מה שמאפשר לחברה לתרום בצורה משמעותית והבאת פתרונות  לעתיד ירוק יותר.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד