חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הסטרימר טיילר Ninja בלווינס מצטרף כדמות למשחק RAID: Shadow Legends

פלאריום, מפתחת ומשווקת משחקי מובייל למחשב, הודיעה היום כי טיילר "Ninja" בלווינס, אושיית גיימינג וסטרימינג מהמוכרים בעולם, יהפוך לLegendary Champion- חדש שניתן לשחק בו במשחק הפנטזיה שלה RAID: Shadow Legends, החל מה- 16 ביולי. דמותו של נינג'ה תהיה זמינה בחינם לכל שחקני RAID, מהיום השביעי למשחק ולמשך שלושה חודשים לאחר השקת השותפות.
הסטרימר טיילר Ninja בלווינס מצטרף כדמות למשחק RAID: Shadow Legends (הגדל)

"אנו שמחים שאחד מהגיימרים המפורסמים בעולם יהפוך לחלק מארסנל הגיבורים ב-RAID ציין נעם שגיא, סמנכ"ל השיווק בפלאריום. "נינג'ה הוא לא רק תוספת מדהימה ל-Champions שלנו בגלל ההשפעה החיובית שלו על תעשיית המשחקים - אלא גם כי יש לו מערכי כישורים ייחודיים משלו והתקפות מיוחדות שיהוו נכס מדהים לסגל של כל שחקן. הנינג'ה ייקח את מעריציו למסע, בעוד הוא חוקר את RAID עם דמותו החדשה, על פני סדרה של שידורים חיים מרגשים. "


במהלך מספר שידורים חיים של twitch שהראשון שבהם יתקיים ב 19 ביולי, בלווינס יחשוף פרטים על ה-Champion שלו, כולל ההשפעה על עיצוב הדמויות, סטטיסטיקה ויכולות מיוחדות ייחודיות ששחקנים יכולים לצפות להם במשחק. נינג'ה מצטרף ל-500 Champions ייחודיים של RAID מ-14 פלגים שונים, ויהיה שמיש בכל מצבי המשחק כולל: The single-player campaign (PVE), Dungeons, the Arena, Faction Wars, Doom Tower and Clan vs. Clan Tournaments. מאז השקתו בשנת 2018, RAID צבר 56 מיליון שחקנים, עם מיליון משתמשים פעילים מדי יום, בכל הפלטפורמות.


"אני ממש נרגש להציג לאוהדי RAID את ה-Champion שלי, שתוכנן כך שיתאים לאופן שבו תמיד דמיינתי את עצמי בRPG" ציין בלווינס. "כפי שהאוהדים שלי יודעים, אני אוהב את ז'אנר ה-RPG, כך שלראות את עצמי כדמות פנטזיה עם סט המיומנויות והתכונות המיוחדות שלי זה מדהים!"


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד