חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בפעם הראשונה: נירלט תעניק חסות ל"צבע טרי"

בפעם הראשונה: נירלט תעניק חסות ל"צבע טרי" (הגדל)

חברת הצבע 'נירלט' אחת מנותנות החסות הבולטות של יריד צבע טרי לאמנות ועיצוב שחוזר במהדורה פיזית בסוף חודש אוקטובר. חברת הצבעים המובילה נירלט נותנת חסות בולטת ליריד השנה. היריד יתארח ב-21 עד ה-26 באוקטובר בוולודרום הלאומי ע"ש סילבן אדמס, המבנה החדש והנאה בהדר יוסף שמארח מרוצי אופניים.

 

לאחר שבשנת 2020 התקיים היריד במהדורת אונליין מתוכנן כעת היריד לחזור למתכונת פיזית מלאה. תערוכות היריד והתצוגות יתפרשו בכל רחבי המבנה החדש והמתקדם של הוולודרום, בזירה המוקפת מסלול אופניים ובמדשאות הנרחבות, ויחשפו את המבנה לקהל הרחב לראשונה. היריד הפיזי יתקיים במרחב פתוח, מאוורר ובטוח.

 

הדס כהן מנהלת תחום אדריכלים והשראה נירלט: "מגמת השימוש בצבע, כמו גם בשילוב פריטי אומנות, במרחב הפרטי, המסחרי והציבורי, מתרחבת ומתעצמת בזכות הרצון של הקהל המקצועי, אדריכלים ומעצבים, לגבש לעצמו זהות עיצובית אישית וייחודית. הצבעוניות הופכת למנת חלקנו בכל מחוזות העיצוב. זו הסיבה שאנו מחפשים דרכים חדשות ומפתיעות, להנגיש את אינספור הגוונים במניפות נירלט השונות. על מנת להקל על תהליכי הבחירות, לספק לקהל המתכננים והמעצבים כמה שיותר כלים ליצירת חוויות עיצוב יומיומיות ומדויקות המותאמת לקוחותיהם. בחרנו להשיק את  קולקציית MIX & MATCH המספרת את סיפור חיינו, מהשנתיים המאתגרות שחווינו כולנו, והכמיהה למחר חדש. הקולקציה אוגדה למחברת, ומשמשת ככלי עבודה לכל דבר והיא תחולק במעמד ההשקה, באירוע אדריכלים מקדים, טרם פתיחת שערי היריד לכלל הציבור. הבחירה ביריד צבע טרי לשיתוף פעולה ופלטפורמה להשקה, כל כך טבעית ומרגשת יחד, כמו גם החיבור לאומנות שימושית ומעשית, המהווה קרקע פורייה ליצירה ועשייה ברוכה."  

 

צבע טרי, יריד האמנות והעיצוב של ישראל, מתקיים מדי שנה מזה למעלה מעשור בתל אביב, לבו הפועם של שדה התרבות הישראלי ומושך מדי שנה קהל סקרן ומעודכן של למעלה מ-30 אלף מבקרים. מטרת היריד היא לקרב בין קהל צמא לתרבות לבין הקהילה היצירתית, לאפשר לציבור הרחב להכניס אמנות ועיצוב הביתה, ולהזרים משאבים לשדות האמנות והעיצוב המקומיים.

המבקרים בצבע טרי נהנים מתערוכות של מיטב הגלריות המקומיות, תצוגות של מעצבים מובילים, ומחשיפתה השנתית של חממת האמנים, המציגה עבודות של אמנים ישראלים עצמאים בראשית דרכם המקצועית. יריד צבע טרי פועל ברוח מתכונתם של ירידי אמנות מקצועיים בינלאומיים, אך ייחודי בתפקידו כפלטפורמה להזנקת קריירות של אמנים מבטיחים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד