חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יוזמה חדשה לגיוס תרומות: מירוץ "גדולים מהחיים"

מירוץ גדולים מהחיים (הגדל)
מירוץ גדולים מהחיים

מה אפשר לעשות על מנת לגייס תרומות למען מטרות חשובות? מעבר לקמפיינים ושיווק ישיר, אפשר גם ליזום מירוץ. נבחרת Tough Mudder למען גדולים מהחיים, קרוספיט "הזאבים" ומותג הספורט Brooks Running, עורכים את המרוץ החברתי "גדולים מהחיים" הראשון – מירוץ שטח שנועד לתרום להקמת גני חלומות – גני ילדים טיפוליים שמוקמים על ידי עמותת גדולים מהחיים עבור ילדים החולים בסרטן ואינם יכולים לבקר בגן רגיל. מירוץ השטח, אשר ייערך בשדות מושבי השרון, יוזנק בתאריך 27.5.2022 ממושב חרותמדובר במרוץ חברתי, ללא דמי רישום כאשר המשתתפים מוזמנים לתרום תרומה לפי רצון.


לעמוד הרשמה למרוץ והעברת תרומה  לחצו כאן


המירוץ כולל מסלולים של 15 , 11, ו-5 ק"מ בין השדות, הפרדסים והגפנים בשרון  (זינוק בשעה 06:30, 06:45, 07:00 בהתאמה). כמו כן ייערך מסלול קרוספיט ייחודי לחברי קהילות הקרוספיט מכל הארץ – (זינוק בשעה 07:30) ומסלול הליכה למשפחות באורך 5 ק"מ (זינוק ב- 7:15) .

בנקודת הסיום יקבלו את פני המשתתפים דוכני אקספו למכירת ציוד קרוספיט, מוצרים של Brooks RunningPower Aid, סבון של פעם, נרות מעוצבים של אירנה בודאגוב, פרחים, ועוד. האירוע יתקיים בשיתוף פעולה עם יקבי ירושלים והחברה המרכזית למשקאות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד