חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יבמ ומטריקס פותחות בקמפיין לעידוד מכירות מערכות לינוקס של חברת רד האט

 יבמ ישראל ומטריקס, המייצגת את חברת רד האט בישראל, יוצאות בקמפיין משותף שמטרתו לקדם את מכירת מערכת ההפעלה Red Hat Linux Enterprise על שרתי IBM eServer xSeries. במסגרת הקמפיין נשלחו ל-800 לקוחות ושותפים עסקיים עצים מיניאטוריים בדיוור ישיר עם הסלוגן: "הכסף שלך לא גדל על העצים".

במסגרת הקמפיין יפעלו מטריקס ויבמ לקדם פתרונות כמו: שרתי קבצים, דואר, אינטרנט, יישומים ומסדי נתונים הפועלים עם מערכת ההפעלה Red Hat Linux ושרתים מסדרת xSeries.


אלי אשכנזי, מנהל תחום פתרונות בקבוצת השרתים של חברת יבמ, מסר כי "הנושא המרכזי המוצג בקמפיין הוא היכולת לחסוך בעלויות ניכרות באמצעות מערכת ההפעלה לינוקס המסוגלת להריץ מספר פתרונות יישומים על שרת חומרה אחד ויחיד – ולא כפי שנהוג כיום להריץ כל פתרון יישומי על שרת נפרד. לפיכך, הקמפיין יתרכז ביכולת של הלקוח לאחד פתרונות של שרתי קבצים, דואר, אינטרנט, יישומים ומסדי נתונים בהתאם לדרישות של הארגון וליכולת של התצורות המוצעות".


יניב ליבוביץ, מנהל מכירות לינוקס בחברת מטריקס, ציין כי "הקמפיין יכלול הצעה מצד השותפים העסקיים של מטריקס ויבמ ישראל, של חבילת פתרונות ללקוחות הכוללת שרת xSeries, מערכת הפעלה Red Hat Linux והפתרונות המוצעים על ידי שותפים עסקיים. השותפים העסקיים יוסמכו להתקין את מערכת ההפעלה Red Hat עם הפתרון המוצע שלהם.


על מנת לקדם את ההליך השיווקי תבצע מטריקס באופן חד פעמי הדרכה מקצועית באמצעות ג"ון ברייס הדרכה ללימוד ההתקנה וההפעלה של מערכת ההפעלה Red Hat Linux ופתרונות שונים כגון: Samba, SendMail, Apache ועוד".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד