חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"מכבי" משיקה את רשת "מכבי אקטיבי" תפתח שלושה סניפים עד סוף 2005 בהשקעה של כ- 2 מליון דולר

 קבוצת "מכבי שירותי בריאות" משיקה את "מכבי אקטיבי",  רשת מועדוני כושר חדשה בשיתוף עם רשת מועדוני הכושר "גל העתיד" כמיזם לעידוד פעילות גופנית. הקבוצה תשקיע באמצעות חברת הבת "נרקיס ערד" כ- 500-800 אלף דולר בכל סניף,כאשר  בשנה הקרובה מתכוונת נרקיס ערד לפתוח 3 סניפים נוספים ברשת, וכעשרה סניפים נוספים בזכיינות עד סוף 2005, במטרה להגיע לפרישה ארצית באמצעות זכיינים. הרשת תפעל בשיטה הייחודית הבינלאומית להקמה, ניהול והפעלה של מועדוני כושר ה-  CMS (Club Marketing and (Management Services  . השיטה מקנה כלים  מקצועיים,  ניהוליים ושיווקיים לבעלים ומנהלים של מועדוני כושר, המבטיחים פעילות רציפה וממושכת של לקוחות המועדון. רשת מועדוני הכושר גל העתיד היא היחידה בישראל המנוהלת כיום בשיטת ה- CMS .

לדברי יאיר גלפר, המנהל העסקי של "נרקיס ערד", פועלת החברה לאיתור ופיתוח תחומי בריאות באמצעות רשתות ארציות ויוזמות ייחודיות במטרה לעודד את מבוטחי מכבי למודעות ופעילות שתיטיב את איכות החיים שלהם ובריאותם. השיטה מבטיחה פעילות רציפה, מונעת נשירה מהמסגרת ומהתכנית ומעודדת שגרת פעילות גופנית וכושר כחלק מסגנון החיים. גלפר מוסיף "גילינו שפחות אנשים, ממה שנוטים לחשוב, עוסקים בפעילות גופנית ושמירה על כושר וששיעורי הנטישה את שגרת הכושר גדולים ובעייתיים. לפיכך, שמה לה "מכבי אקטיבי" למטרה לעודד רבים לעסוק באופן רציף בפעילות גופנית, להגביר על ידי כך את איכות החיים. 

 מכבי אקטיבי בשיתוף עם רשת מכוני הכושר גל העתיד הזמינו את המומחה העולמי בתחום הכושר,  מייק קינקייד, להרצות בכנס הספורט הבינלאומי שיתקיים לראשונה בישראל בתאריכים 30-31 למרץ בגני התערוכה בתל-אביב .קינקייד ירצה אודות שיטת  ה-  CMS   ויעביר במסגרת הכנס סמינר למנהלים ובעלים של מכוני כושר.  מייק קינקייד בעלים של רשת מכוני כושר בארה"ב עם ניסיון של 29 שנים בתחום. בהרצאתו ידבר על ההיבטים השיווקיים והניהוליים של השיטה: צעדים להצלחה בתוך 30 ימים : גידול הרווחיות, הגדלת מספר החברים במועדון והפחתת נשירה ; 22 סודות להצלחה מיידית; 5 כללים והסודות המכריעים להובלת המועדון להצלחה: כגון צוות מנצח, בניית נשיאה באחריות ועוד.  

"קרן מכבי" מקבוצת "מכבי שירותי בריאות" מנהלת באופן ישיר או באמצעות חברת הבת "נרקיס ערד" את הרשתות: מכבי מבט ראשון, מכבי טבעי, מכבי אקטיבי.קבוצת "גל העתיד" מפעילה 11 מועדוני כושר עבור חברות וארגונים מהמובילים בארץ  בשיטת ה- CMS והיא הנציגה של השיטה בישראל .

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד