חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פסטיבל "מרפי'ס- 4 ימים באירלנד" מתרחב: יציג השנה גם מופעים וסרטים

פסטיבל "מרפיס – 4 ימים באירלנד" יתקיים זו השנה התשיעית ברציפות בת"א, במטרה להמשיך ולחשוף את הקהל הישראלי לתרבות האירית ובתוך כך לקדם את המותג. הפסטיבל מתקיים בשיתוף עם מחלקת המופעים של עיריית תל אביב, נישה מוסיקלית ושגרירות אירלנד בין התאריכים 31/1 עד 2/2. 

השלב הראשון של הפסטיבל, יכלול מופעים בסינמטק תל אביב ובשלב השני יעבור להופעות במועדונים ובפאבים ברחבי הארץ. בפסטיבל שיהיה פתוח לקהל הרחב, בחלקו ללא תשלום, יופיעו אומנים איריים בינלאומיים מובילים שינגנו בכלים המסורתיים כגון חמת חלילים, כינור, חליל אירי, תוף אירי וכדומה. 

לדברי אורן אבראשי, מנהל מותג מרפי'ס "האירים ידועים בשמחתם ובאהבתם לבירת סטאוט. פסטיבל מרפיס מאפשר לקהל הישראלי לטעום את טעמה של אירלנד הצעירה והעדכנית ולחוות את השמחה האירית עם מוסיקה אירית, סרטים אירים ומרפי'ס שהתבססה כבירה אירית מובילה. זוהי השנה התשיעית בה מתקיים הפסטיבל, ובהצלחה רבה. בשל ביקוש גבוה להופעות  בפסטיבל, החלטנו השנה להרחיב את מעגל ההופעות גם מחוץ לת"א, והן תתקיימנה עד לתאריך 7.2.08 בכל הארץ, מדרום ועד צפון. כמות המבקרים המגיעים לפסטיבל גם עולה משנה לשנה, ואנו צופים שכך יקרה גם השנה".

 

פסטיבל "מרפי'ס- 4 ימים באירלנד" יגובה בקמפיין פרסום בעיתונות ובשלטי החוצות באמצעות תדמית  וחברת ההפקות "נישה מוסיקלית".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד