חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Agel Alphleaders מגבירה מכירות באמצעות פלטפורמת האתרים MIK

קבוצת Agel Alphaleaders, מפיצה של מוצרי בריאות מבוססי ג'ל, בחרה לנצל את פתרון ה- Mik של חברת נטפרוטק, ספקית של שירותים עסקיים אוטומטיים, כדי לקדם את מכירותיה. פתרון ה- Mik מאפשר למפיצים השותפים לקבוצה להקים אתר אישי לקידום המיצוב והתקשורת עם הלקוחות. מערכת ה- Mik היא מערכת ניהול תוכן לארגונים ולאתרים גדולים המאפשרת הקמה של אתרי משנה באופן עצמאי ואוטומטי לחלוטין. באתר האישי יוכלו המפיצים להכניס פרטים ותוכן אישיים, ובמקביל לצרף חומרים וידע העומדים לרשותם באתר הכללי של הקבוצה. באופן זה יכול כל מפיץ תוך מספר דקות להקים אתר מקצועי המכיל את כל המידע הדרוש לו.

 

מערכת ה- Mik מבוססת על שירות הקמת האתרים האוטומטי של נטפרוטק, באמצעותו ניתן להקים אתר אינטרנט מקצועי בזמן קצר ובאופן עצמאי לחלוטין. השירות כולל תמיכה בכל מאפייני האתרים המתקדמים ביותר, ומותאם בצורה מיטבית למנועי חיפוש. השירות כולל גם מגוון תבניות רחב להתאמה מרבית של עיצוב האתר לצרכי הלקוח, וכן קיימת תמיכה רחבה למאפייני נגישות.

 

צחי מגר, מייסד קבוצת Agel Alphaleaders: "אתר אינטרנט חלק חשוב מכרטיס הביקור  והרבה יותר מכך. האפשרות של כל Leader לבנות אתר עם מידע מסודר ומותאם אישית תורמת לכל תהליך השיווק, וגם לקשר השוטף עם הלקוח לאחר מכן. אני מאמין כי המפיצים שלנו יגלו במהירות את הערך הטמון במהלך".

 

"ה- Mik תוכנן במיוחד כדי שארגונים גדולים, כמו קבוצת Agel Alphaleaders, יוכלו לספק ללקוחותיהם אתרי אינטרנט קלים לתפעול, כשירות משלים או כמוצר בפני עצמו", אמר ניר מילמן, CTO נטפרוטק. "Agel Alphaleaders הלכו צעד נוסף וגם שילבו במערכת תכנים שיקלו אף יותר על ההקמה של האתר. המערכת מגובה במערכת ניהול מקיפה לשמירה על שימוש נאות, ניהול משתמשים, והגנה על פרטים אישיים".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד