חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קוצ'י הקימה את אתר האינטרנט החדש של סטודיו C

חברת האינטרנט קוצ'י (Kuchi) מקבוצת אומניטק, המתמחה בחשיבה אסטרטגית ובתכנון מקדים של פעילות עסקית ושיווקית באינטרנט, הקימה את אתר האינטרנט החדש של סטודיו C, רשת ארצית נשית לעיצוב, חיטוב, כושר והרזיה. סכום הפרויקט אינו נמסר לפרסום, אולם גורמים בתעשייה מעריכים אותו בלמעלה ממאה אלף שקלים.

 

באתר שעוצב בסגנון ספורטיבי ונשי, ניתן למצוא מידע רב אודות פעילות הרשת: אימונים, סניפים ולוח שיעורים, מתכונים, מאמרים מקצועיים בנושא כושר, סגנון חיים, תזונה ובריאות, ועוד.

 

הפרויקט פותח בהתבסס על תהליך ה-Internet Planning  הייחודי של קוצ'י, וכלל את חמשת השלבים של התהליך: מחקר וניתוח, הנדסת אנוש, עיצוב-קריאייטיב, פיתוח טכנולוגי, פרסום ושיווק.

 

לדברי סמדר אשכנזי, מנכ"ל סטודיו C: "מטרת האתר החדש לשקף בצורה מיטבית את הערכים בהן דוגלת הרשת, ובראשם יחס אישי ומקצועי ללקוחותינו לשמור על אורח חיים בריא ומאוזן."

 

ספי בוגין, מנכ"ל משותף של קוצ'י: "המחשבה שעמדה בבסיס המחקר והתכנון של אתר

סטודיו C הייתה אתר ספורטיבי ונשי למראה, בעל ניווט קל, ידידותי למשתמשות ועשיר במידע. העיצוב החדש של האתר נועד להדגים ששירותי חברת סטודיו C זמינים לא רק בשיעורים או במפגשים אישיים בסניפים, כי אם גם דרך אתר אינפורמטיבי ועשיר."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד