חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Gstat תשווק פרונות לאופטימיזציה של מחירים בשוק ה- B2B

חברת Gstat, המתמחה בפיתוח ויישום פתרונות אנליטיים ועסקיים לניהול סיכונים ושיווק ממוקד לקוח, חתמה על הסכם לייצוג והפצת פתרונות  PROS,  לניהול ואופטימיזציה של מחירים בקרב ארגוני B2B. פתרונות התוכנה של PROS  מסייעים לחברות להגדיל הכנסות ורווחיות, להגן על נתח השוק שלהן ולשמור על גמישות תפעולית גבוהה, על ידי נטרול גורם אי-הוודאות ממערך התמחור ומתהליכי קבלת החלטות.

 

פתרונות התוכנה של PROS  מיועדים לארגוני  B2B גדולים, המשתמשים ברשת מפיצים ונהנים מקהל לקוחות רחב. הם מאפשרים לארגונים  לבצע התאמות של מחירים ברמת הלקוח הבודד,  כך שהארגון יצליח להציע לכל לקוח את המחיר האופטימלי ביותר עבורו.

 

הפתרונות עוקבים באופן קבוע ואוטומטי אחר מחירי המוצרים בשווקים, הוצאות הארגון המשתנות, עלויות חומרי הגלם וכו', ועל סמך כל הפרמטרים האלה מבצעים אופטימיזציה ובקרת מחירים. כמו כן, פתרונות PROS יודעים לבצע סגמנטציה של לקוחות, אפיון מדוקדק ותמחור על פי  מודל חכם העומד בבסיסם. יתרונות הפתרונות  טמונים גם ביכולת לבצע תהליכי סימולציה של רמות תמחור שונות, המאפשרים הדגמה והבנה לעומק של ההשלכות הנובעות ממחיר כזה או אחר על קהל יעד ספציפי, על רווחי הארגון וכו'.  בסוף התהליך, הפתרון הממוחשב מעביר  את המידע באופן אוטומטי לאנשי המכירות, ומעדכן אותם לגבי טווח המחירים הרצוי פר לקוח.

 

לדברי ארנונה אריאלי, מנהלת שיווק ופיתוח עסקי ב- Gstat: "לפתרונות PROS   יתרונות רבים וחשובים.  אחד היתרונות הבולטים של הפתרון בהשוואה לפתרונות מתחרים טמון ביכולות לבצע אופטומיציה של המחירים על בסיס סטטיסטי. בנוסף, פתרונות PROS  מתממשקים בקלות לכל מערכות ה- ERP  והמערכות הממוחשבות האחרות בארגון ללא צורך בביצוע התאמות מיוחדות".

 

"פתרונותPROS  מאפשרים אוטומטיזציה של  התהליך תוך כדי התיעלות והגברת הדיוק, וכך,  מביאים ערך רב, משמעותי ומהיר ללקוחות, עם ROI  מובהק, שרק הולך וגדל עם הזמן".

 

חברת PROS הוקמה ב- 1985, היא נסחרת בנאסד"ק ומעסיקה כיום למעלה מ- 400 עובדים ברחבי העולם. החברה משקיעה תשומות רבות ב- D&R ועד היום בצעה למעלה מ- 500 התקנות, אצל למעלה מ- 150 לקוחות, על פני 50 מדינות שונות בעולם. פתרונותיה של החברה יעילים במגוון רחב של מגזרים ותעשיות, בינהם:  מפעלי ייצור, חברות הפצה, חברות שירותים, ענפי התעופה, המלונאות והפנאי. מטה החברה יושב ביוסטון, טקסס ולחברה מטה נוסף בלונדון.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד