חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אפסון משיקה מדפסת 64 אינץ' לשילוט חוצות

אפסון מרחיבה את טווח המדפסות הרחבות שלה עם השקת ה- SureColor SC-S70610 התומכת ב- 8 ו- 10 צבעים: זוהי מערכת הדפסה בגלילים ברוחב 64 אינץ' (162.6 ס"מ), המציגה מספר חידושים שהבולט בהםבהם : פיתוח חדש בתחום הדיו.


הדיו החדש, נטול תרכובות נדיפות, ידידותי לסביבה, מאפשר שימוש גם בסביבת עבודה סגורה (אין צורך באוורור מיוחד) ומאפשר אפילו הדפסת טפטים הבטוחים לתליה בחדרי ילדים. איכות ההדפסה של המדפסת, החריגה ב'נוף' המדפסות לשילוט (שבדרך כלל, נצפה ממרחק), הנובעת משימוש ב-8/10 צבעים (איכות פוטו), מאפשרת הפקה של עמדות תצוגה, תערוכות, שלטי פרסום, חיפויים לרכבים, טפטים, ואפילו תמונות קאנוואס באיכות גבוהה הדורשות נאמנות למקור.


ה- SureColor SC-S70610 מתוכננת עבור בתי דפוס, חברות שילוט, מפיקי תערוכות וכל מי שזקוק להדפסת שלטים למשרד ולחוץ, המבקשים איכות מקסימלית וקלות ביישום. המערכת משלבת גמישות ופרודוקטיביות במדפסת היכולה להפיק החל משלטים פשוטים ועד לתצוגות יוקרתיות ותפאורות.


לדברי דניאל בן מויאל, מנהל שיווק הדפסה בפורמט רחב בחברת אפסון ישראל, התוספת החדשה לטווח עטור הפרסים של מדפסות SureColor, ה- SC-S70610 - מאפשרת למשתמשים עם יישומים תובעניים באיכות גבוהה להדפיס באמינות ובצורה חסכונית צבעים מלאי חיים, צבעי לבן מלאים וטווח של אפקטים מטליים ספציפיים על שקפים ומצעים כהים אחרים, בנוסף למדבקות ויניל, שמשוניות, רשתות, קאנבס, ניירות צילום וחומרים פופולריים אחרים. "המדפסת מרחיבה בצורה דרמטית את אפשרויות הקרייאטיב של המשתמש וכתוצאה מכך את ההצלחה בשוק, מבלי להתפשר על פרודוקטיביות".


 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד