חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אפליקציית תשלום בתמיכת בר רפאלי

אפליקציית תשלום בתמיכת בר רפאלי (הגדל)

לאחר שנה וחצי של פיתוח ובדיקות מעמיקות של הטכנולוגיה ו-5 חודשי פיילוט חי , חברת MyCheck השיקה אפליקציה חדשנית וראשונה מסוגה המציעה אפשרות תשלום באמצעות המכשיר הסלולארי בבתי עסק רבים ברחבי הארץ דוגמת תחנות דלק, חנויות נוחות, מסעדות, בתי קפה ברים ועוד. 

 

למייצ'ק  שת"פ עם רשת קפה קפה ליצירת מועדון הלקוחות הדיגיטלי הראשון בישראל - מאפשר ללקוח ליהנות מכל מגוון הטבות המועדון ללא צורך ותלות בכרטיס חבר מועדון. כמו כן, למייצ'ק שת"פ ליצירת כרטיס נאמנות עם טמפו. כך לדוגמא, מותג הבירה גולדסטאר המשתתף בפרויקט, מציע ללקוחותיו בירה שישית מתנה  בכול קניה ובכול נקודות המכירה אשר מאפשרות את השירות.

איך זה עובד?
השימוש באפליקציה מצריך רישום חד פעמי ומהיר כאשר את התשלום עצמו מבצעים  באמצעות הזנה מראש של פרטי כרטיס האשראי. בהגיעו לבית העסק, מתחבר המשתמש לשירות ומקבל קוד בעל ארבע ספרות ( מדובר בקוד רנדומלי, כך שאין בעיה אם ייחשף לעיני זרים) אותו הוא מציג במקום. מרגע זה יכול המשתמש להזמין ולראות בזמן אמת את מצב החשבון. כשמגיעה השעה ללכת, ניתן לשלם את החשבון ולהוסיף טיפ דרך האפליקציה, באמצעות מערך תשלומים מאובטח ומהיר.


השימוש באפליקציה טומן בחובו יתרונות רבים לבעלי עסקים ולצרכנים: מבחינת בעלי העסקים לאפליקציה פוטנציאל להגדלת היעילות והרווחיות – זמן ה"התעסקות" בחשבון יורד ולנותני השירות מתפנה זמן וקשב למכירה בלבד. בנוסף, מגדילה האפליקציה את בטיחות העסקה – כרטיסי האשראי נבדקים במועד פתיחת החשבון. כמו כן, המערכת מאפשרת לבעלי העסקים פלטפורמה לשיווק חכם  - המערכת מאפשרת לבתי העסק ללמוד את הלקוחות שלהם, ולהתאים להם עולם הטבות ייחודי בלחיצת כפתור.


מבחינת הצרכן, האפליקציה שהינה פשוטה מאוד ונוחה לשימוש, מאפשרת להתנהל בין בתי עסק עם טלפון נייד בלבד- אין צורך להסתובב עם כרטיס האשראי ולהסתכן באיבודו. בנוסף,  השימוש באפליקציה מקצר את זמן החשבון ומכאן גם את השהות של המשתמש כאשר הוא  מעוניין ללכת. כמו כן מאפשרת הטכנולוגיה יכולת לעקוב אחר החשבון וההטבות בכל זמן וכן לעקוב אחר הרגלי הצריכה האישיים .ניתן להירשם לאפליקציה בשלושה אופנים – באמצעות הזנת כרטיס אשראי, חיבור חשבון הPayPal והרשמה מהירה ללקוחות פנגו ללא צורך בהזנת פרטי אשראי

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד