חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ביטוח ישיר מציעה רכישת ביטוח רכב בסמארטפון

ביטוח ישיר ממשיכה להוביל את עולם הביטוח באינטרנט ובסלולר ומשיקה באופן בלעדי אתר בעל ממשק תפעולי המותאם לשימוש בסלולר, שמאפשר לראשונה בישראל רכישת ביטוח רכב דרך מכשירי סלולר חכמים(האתר מותאם ונגיש לכל המכשירים הסלולאריים החכמים).

 

ביטוח ישיר הינה חברת הביטוח הראשונה והיחידה בישראל המאפשרת ללקוחותיה קבלת שירות זה. ההחלטה על פיתוחו של אתר מותאם סלולר באה כדי לתת מענה לצורך ההולך וגדל לקבלת שירותי ביטוח באופן אינטרנטי כמקובל בעולם כולו. פיתוח זה מאפשר לתת מענה מיידי בהתנהלות היום יומית של החברה מול לקוחותיה הקיימים והפוטנציאלים, ויוצרת אצלם ערך שירותי אמיתי.

 

פיתוח זה מתווסף לסדרת שירותים דיגיטאליים ישירים ואישיים אותם מציעה ביטוח ישיר ללקוחותיה ובהם:

-          אפליקציית אייפון חינמית באמצעותה ניתן לנהל תביעה ביטוחית כמו גם לדווח  בזמן אמת על תאונה.

-          אתר אינטרנט בו ניתן לבצע הליך שלם וכולל של רכישת ביטוח לרכב, דירה, נסיעות לחו"ל וניהול מתקדם בזמן אמת של ביטוחי חיים, משכנתא ובריאות. 

-          לקוחות החברה יכולים לנהל את פוליסות הביטוח שלהם בצורה מקוונת (און ליין), מסודרת וקלה, לקבל את כל המידע למייל ואף לחדש בקליק את הביטוחים שלהם.

-           

רביב צולר, מנכ"ל איי.די.איי חברה לביטוח מציין כי כיום 30% מסה"כ הרכישות של ביטוחי הרכב בחברה כבר מבוצעות בערוצי האינטרנט של החברה. לדבריו, הרחבת השירות גם לסלולר, עשויה להרחיב נתח זה באופן משמעותי.

 

רענן סעד, משנה למנכ"ל איי.די.איי חברה לביטוח: "פיתוח זה הוא יחיד מסוגו במגזר הביטוחי, ומהווה בשורה של ממש ללקוחותינו הקיימים כמו גם החדשים. חידוש זה מתאים במיוחד ללקוחות שחשובה להם זמינות גבוהה של שירותים מתי והיכן שיבחרו לבצעם בכלל זה שירותי ביטוח. האתר בעל הממשק התפעולי זמין בכל מכשירי אייפון ואנדרואיד. הכניסה אליו פשוטה ומהירה, ואינה מצריכה כל זיהוי הנדרש לעיתים באינטרנט. עוד מוסר סעד כי השקה זו היא עוד נדבך בהובלת המהפכה הדיגיטאלית אותה מובילה ביטוח ישיר בשנים האחרונות. בכוונת החברה להמשיך ולחדש בתחומים אלו ולהציע ללקוחותינו כלים נוספים שימשיכו ויפשטו את עולם הביטוח שבמשך שנים נתפס בעיני הציבור כמסובך. 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד