חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מוגובי, האתר הבטוח ביותר לילדים

מוגובי, האתר הבטוח ביותר לילדים (הגדל)

מוגובי, העולם הוירטואלי לילדים, הוכרז כזוכה בקטגוריית האתר הבטוח ביותר לילדים בתחרות Webi Awards 2013 - התחרות השנתית של אתרי האינטרנט והמובייל שעורכת קבוצת אנשים ומחשבים. זוהי השנה הרביעית ברציפות בו זוכה האתר בקטגוריה זו.

 

Webi Awards נערכת זו השנה התשיעית ברציפות על ידי קבוצת אנשים ומחשבים. מאות אתרים, מהטובים בישראל, ניגשו לשלב המיונים הראשונים ונבחנו על-פי הקריטריונים המקובלים בעולם לבחינת אתרים, בהם: שימושיות, חווית משתמש, אינטראקטיביות, זמינות, חדשנות וכדומה.

 

אתר מוגובי הישראלי הוא עולם וירטואלי לילדים בני 12-6, שהושק ביוני 2009 והוא משלב משחקים עם פעילויות בתחומי הטבע, חגים, היסטוריה, מדע וערכים, ומהווה רשת חברתית לילדים בסביבה אינטרנטית מוגנת. באתר מבקרים מעל ל-300 אלף יוניקים מדי חודש.

 

לדברי השופטים בתחרות, "אתר מוגובי מבית משפחת וואלה הינו האתר הבטוח לילדים באינטרנט גם השנה. מוגובי הוא עולם וירטואלי חווייתי לילדים באינטרנט, אשר מעשיר את החוויה התרבותית של הגולש, תוך שמירה על סטנדרטים מחמירים של הגנה על פרטיות וטיפוח הקשר החברתי בין הילדים".

 

לדברי רפי יער, מנכ"ל מוגובי, " זו שנה רביעית שאנו זוכים בפרס זה ואנו גאים מאוד שאנו מצליחים לייצר פלטפורמה כייפית, אך גם בטוחה עבור הילדים. מוגובי חרטה על דיגלה את בטיחות הילדים ברשת ונושא הבטיחות והפרטיות באינטרנט הוא חשוב לנו ביותר. אנחנו מייחסים חשיבות עליונה להגן על ילדי מוגובי ומבצעים ניטור תמידי על האתר, גם מהבחינה הטכנולוגית וגם באמצעות לימוד ערכים בתוך האתר. יש לנו ילדים המתנדבים להיות נאמני בטיחות ולדווח במקרים בהם הם נתקלים בהתנהגות לא ראויה באתר. בנוסף, אנו מחזיקים פסיכולוג ילדים המסייע לנו בהבנת הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי עולם הילדים.."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד