חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Apple ו-SAP הכריזו על שיתוף פעולה לקידום פתרונות מובייל לארגונים

Apple ו-SAP הכריזו על שיתוף פעולה חדש לקידום פתרונות מובייל ארגוניים חדשניים שישלבו בין iPhone ו-iPad יחד עם פלטפורמת SAP HANA. מטרת שיתוף הפעולה היא לשדרג בין היתר את חווית המשתמש במובייל של העובדים בסביבה הארגונית ובכלל.

 

במסגרת שיתוף הפעולה ישיקו החברות 2 ערכת פיתוח (SDK) חדשות: האחת -  לסביבת iOS ושנייה לסביבת . SAP HANA Cloud Platform אלו יאפשרו למפתחים, שותפים ולקוחות לבנות בקלות וביעילות אפליקציות native לסביבת iOS המותאמות לצרכים עסקיים ייעודים וכן לממש באופן קל ורחב יותר את מגוון היכולות של  SAP HANA באמצעות SAP HANA Cloud Platform – הפלטפורמה כשירות (Platform As a Service) הפתוחה של SAP. אפליקציות native אלו ייהנו מגישה מובנית לנתוני הליבה והתהליכים העסקיים בסוויטת העסקים החדשה והמתקדמת של SAP    SAP S/4HANA  , תוך אפשרות לממש את מלוא היתרונות והפיצ'רים של iPad ו-iPhone כגון: Touch ID, שירותי מיקום והתראות.

 

בנוסף, תשיק SAP גרסה חדשה ייעודית, מותאמת iOS , לממשק המשתמש החדשני שלה SAP Fiori עטור הפרסים ,על מנת לקחת צעד קדימה את חווית המשתמש של משתמשי המובייל בסביבה הארגונית.

כמו כן, SAP תשיק אפליקציות iOS native , לתהליכי ליבה עסקיים, מבוססים Swift – שפת התוכנה המתקדמת, מאובטחת ואינטראקטיבית של Apple , לחוויית משתמש משודרגת.

 

במטרה לסייע לקהילת מפתחי SAP העולמית, המונה למעלה מ 2.5 מיליון חברים, לחבר בין הטכנולוגיות באופן איכותי ומתקדם תוך מימוש כל היכולות ישיקו החברות גם תכניות הכשרה ייעודיות לסביבות המשולבות iOS ו-SAP.

 

לדברי טים קוק, מנכ"ל Apple , "השותפות בין החברות תשנה את האופן בו העובדים והמנהלים ישתמשו ב-iPad וב-iPhoneבסביבה הארגונית, בזכות שילוב החדשנות ורמת אבטחת המידע הגבוהה של iOS יחד עם המומחיות הרבה של SAP בעולם פתרונות התוכנה לחברות וארגונים. חברת SAP, כמובילה עולמית בתחום פתרונות תוכנה לחברות וארגונים שדרכם עוברים כ-76% מהטרנזקציות העסקיות בעולם, היא השותף האידיאלי לסייע לנו לשדרג את האופן בו חברות וארגונים משתמשים ב-iPadוב-  iPhone כדי לנהל פעילותם".

 

קוק מוסיף כי "באמצעות ה-SDK החדש, אנחנו מעצימים את מיליוני החברים בקהילת הפיתוח של SAP ביכולות שלהם לבנות אפליקציות native עוצמתיות שממנפות את SAP HANA Cloud Platform ואת היכולות המדהימות שרק מכשירים מבוססי iOSיכולים לספק".

 

לדברי ביל מקדרמוט', מנכ"ל SAP העולמית, "אנו גאים להוביל שותפות מיוחדת זו בין Apple ו-SAP למקום חדש ופורץ דרך, שייתן למשתמשים חוויה עסקית וארגונית גמישה ואינטואטיבית, שתעצים אותם בכך שידעו יותר, יבינו יותר ויעשו יותר".

 

מקדמרמוט' מוסיף כי "שילוב היכולות העוצמתיות של SAP HANA Cloud Platform , SAP S/4HANA יחד עם סביבת iOS, פלטפורמת המובייל המובילה והמאובטחת ביותר לחברות וארגונים, יאפשרו למשתמשים לקבל מידע חי ומעודכן בכל זמן ומקום שבו יבחרו וירצו לעבוד. Apple ו-SAP חולקות חזון משותף לעיצוב פני העתיד, בסיוע לעולם להתנהל באופן טוב יותר ולשפר את חייהם של האנשים".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד