חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

HTC חוברת לדאסו סיסטמס כדי להזניק את השימוש של ארגונים במציאות מדומה

HTC חוברת לדאסו סיסטמס כדי להזניק את השימוש של ארגונים במציאות מדומה

HTC, חלוצה בטכנולוגיות חכמות וחדשניות ויצרנית טלפונים חכמים, הכריזה על שותפות אסטרטגית עם דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEPXERIENCE, כדי להביא את העולם הוירטואלי (VR) אל המרחב הארגוני.

 

דאסו סיסטמס פיתחה את פלטפורמת 3DEXPERIENCE כסביבה וירטואלית שיתופית, על  מנת שעסקים יוכלו לייצר חוויות לקוח ייחודיות. באמצעות היכולת ליצור חווית לקוח מושלמת, הכוללת הפעלת מערכת HTC Vive VR בחדרים ואולמות, וחוויות 3D נגישות ביותר, יישומי דאסו סיסטמס מאפשרים ללקוחות לדמיין בקלות כיצד נראים הפתרונות ואיך משתמשים בהם בארגונים.

 

"אנו נמצאים בעידן כלכלת החוויה, שמשמעותה היא כי חדשנות חייבת להתבסס על הערך של חוויה מהמוצר או השירות", אמר ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס. "עם HTC Vive, פלטפורמת 3DEXPERIENCE השיתופית מספקת חוויה רציפה ועקבית שאין דומה לה, באמצעות יצירה של "תאום וירטואלי" לעולם האמיתי. בכך היא עונה על צרכי לקוחותינו לחדשנות שיתופית, החל משלב הרעיון ועד לשיווק ומכירות".

 

"מציאות וירטואלית היא טכנולוגיה המייצרת מהפכה בחיי היומיום שלנו, ודאסו סיסטמס מובילה את המגמה, כשהיא מדגימה כיצד VR מסייעת לארגונים בטרנספורמציה של עסקיהם, משפרת את המוצרים והשירותים שלהם, או מייצרת היצע חדש לחלוטין", אמרה צ'אר וואנג, יושבת ראש ומנכ"לית HTC. "אנו שמחים על כך שדאסו סיסטמס היא שותפה שלנו, החולקת את ערכינו בהיבטי חדשנות ואיכות, ואת שאיפתנו להביא מציאות מדומה אל המרחב הארגוני".

 

HTC ודאסו סיסטמס יציגו יישומים מובילים עבור עסקים וממשלות במספר אירועים גלובליים עתידיים, הכוללים את סדרת האירועים המתוקשרת “Age of Experience” של דאסו סיסטמס שהחלה במילנו ותימשך בבוסטון, שנגחאי ולונדון. באירועים אלה תדגים  מערכת המציאות הוירטואלית HTC Vive את העוצמה של פלטפורמת 3DEXPERIENCE ברחבי ארבע מגמות-על: תכנון ועיצוב, מדע, ייצור ושיווק.

שתי החברות גם ידגימו את 3DEXPERIENCity של דאסו סיסטמס בוועידת World Cities Summit 2016 שתתקיים בסינגפור ב- 10-14 ביולי.

 

3DEXPERIENCity היא יקום 3DEXPERIENCE המאפשר לממשלות ורשויות מקומיות ולשותפים העסקיים שלהן לבנות מודל דיגיטלי, לבצע סימולציה ואופטימיזציה, ולתפעל פרויקטים ושירותים אורבניים עבור העיר בסביבת 3D וירטואלית.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד