חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Prodware ישראל הובילה את שדרוג את מערכת ה- CRM של לברייט

Prodware ישראל הובילה את שדרוג מערכת Dynamics CRM של חברת Leverate מ- Microsoft Dynamics CRM 2011 לגרסת 2015. העבודה ארכה כתשעה חודשים, העלייה לאוויר הייתה בסוף יולי והיקף הפרויקט נאמד בכמיליון שקל.

 

Leverate, חברה המספקת פתרונות למוסדות פיננסים ולברוקרים בתחום המסחר במטרה לסייע להם להגדיל את הרווחים ולהקטין את הסיכון, החליטה לשדרג את מערכת ה- CRM במטרה לספק ללקוחותיה מערכת מהירה יותר הפועלת בצורה חלקה. ל- Leverate למעלה מ- 1,400 משתמשים ב- 75 חברות שונות שלכל אחת יש מערכתCRM  ייעודית.

 

אחד היתרונות המייחדים את הפרויקט הוא פיתוח של כלי אשר ניתח את משמעויות המיגרציה מגרסת Dynamics CRM 2011 ל-2015. הכלי אשר פותח על ידי Prodware ישראל בשיתוף עם מיקרוסופט, איפשר לחברה לבצע את תהליך השדרוג בצורה מדויקת ויעילה, ללא פגיעה בעבודה השוטפת של החברה ובשקיפות מלאה. Prodware   השתמשה בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת להקנות לכלי יכולת הסבת נתונים מלאה ללא השבתות מיחשוב.

 

גיא פז, מנהל מחלקת ה- IT ב- Leverate: "Dynamics CRM היא מערכת ה- CRM הנפוצה בעולם וככזאת היא נהנית מרמת עדכון מאד גבוהה, המבוססת על משובים ועל ניסיון של מיליוני משתמשים, ממגוון מגזרים ברחבי העולם. זו אחת הסיבות העיקריות מדוע בחרנו מלכתחילה לעבוד עם Dynamics ולהפיק תועלת מאופייה הדינמי של המערכת, הנשענת על ניסיון עצום ומגוון כל כך."

 

"העבודה עם Prodware ישראל הייתה חוויה בפני עצמה. החברה הפגינה מקצועיות רבה, יעילות ומתודולוגית עבודה יוצאת דופן. השימוש בכלי שפיתחה Prodware במיוחד לפרויקט זה הוכיח את עצמו ואפשר לכולנו לבצע שדרוג בראש שקט ומבלי שהלקוחות יחושו בדבר" הוסיף גיא.

 

גרגורי זבליוק, מנהל פרויקטים בכיר, Prodware ישראל: "בעוד ש- Leverate הייתה אחראית על הפונקציונאלית של המערכת החדשה, תפקידינו היה להכין את תהליך השדרוג ומיגרציית הנתונים כך שיעשה בצורה שקטה וחלקה ללא השבתות מחשוב ומבלי לפגוע במהלך השוטף של העבודה ב- Leverate."  

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד