חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

IdeoDigital רכשה את Uteam

IdeoDigital, המתמחה בליווי חברות העוברות טרנספורמציה דיגיטלית, נמצאת בעיצומו של מסע רכישות אסטרטגיות בדרך להפוך לקבוצת פיתוח הדיגיטל החזקה ביותר בישראל. כחלק מתהליך זה מכריזה היום הקבוצה על  רכישת חברת Uteam, המובילה את תחומי ה- web והמסחר האלקטרוני בישראל. היקף הרכישה נאמד במספר מיליוני ₪.

 

Uteam, המעסיקה 18 מומחי דיגיטל, היא בית תוכנה איכותי שנוסד ב- 2013 על ידי יעקב לבסקי, יאריק גולדוורג והמנכ"ל המכהן, דרור שקד. החברה מתמחה בפיתוח מערכות web מבוססות .Net, בדגש על שימוש בפלטפורמת Umbraco, ונמנית על קבוצה קטנה של מומחים בארץ המחזיקים בתואר הנחשק Certified Partner של Umbraco. בנוסף, היא שותפת זהב של  NopCommerce העולמית, תשתית בינלאומית מובילה להקמת אתרי מסחר אלקטרוני. 

 

Uteam מתמחה בהקמת אתרי מסחר אלקטרוני וקטלוגים, אתרי self service, תדמית ותוכן, פורטלים ארגוניים ואתרי מסחר.  בנוסף החברה מתמחה באינטגרציה למערכות תפעוליות כגון מערכות מלאי, סליקה, ERP, CRM ועוד. החברה פעילה במגוון מגזרים, ובין לקוחותיה ניתן למצוא את בנק ירושלים, ישרוטל, מרכז רפואי רמב"ם, דראגסטור, Paneco, Rapnet , Sacara,  סולגאר, Archimedicx, נמרוד, ועוד.

 

יוסי אסא, שותף מנהל ב- IdeoDigital: "Uteam מחזיקה במומחי הדיגיטל הטובים בשוק, עם שליטה יוצאת דופן בתשתיות  NopCommerceו- Umbraco, לרבות קשר אינטנסיבי עם מרכזי הפיתוח של היצרניות. במציאות בה לקוחות בוחרים קודם כל בתשתית ורק אחר כך מחפשים מי החברה המיישמת המובילה בתחום  - Uteam זוכה לתהילה."


Uteam זיהתה ראשונה את העוצמה של הפלטפורמות הללו ואחראית על הבאתן לארץ, וקידומן בקרב הלקוחות הגדולים, ועתה אנו עדים למגמה מובהקת של מעבר לקוחות מ -SharePoint ל- Umbraco בשוק הישראלי והגלובלי.

"החבירה ל- IdeoDigital היא מכפיל כוח משמעותי עבורנו.  שילוב היכולות, הפוטנציאל וההישגים של שתי החברות יהפוך אותנו לגוף המוביל בארץ, המציע פתרונות דיגיטל מגוונים, רחבי-יריעה, עמוקים עם ערך מוסף עסקי גבוה ללקוחות" אומר דרור שקד, מנכ"ל Uteam. "אני שמח מאד להצטרף היום לקבוצת IdeoDigital ולקחת חלק בתהליך בניית קבוצת פתרונות הדיגיטל החזקה והאיכותית בישראל."

IdeoDigital, הוקמה ב- 2009, ועם הרכישה החדשה היא מעסיקה כ- 80 עובדים. לחברה מגוון רחב של לקוחות אנטרפרייז ו-SMB, המגיעים ממגוון מגזרים, ביניהם: רפואי, בנקאי, הייטק ועוד. לאחרונה, עם  כניסת IdeoDigital למספר רב של פרויקטים אסטרטגיים, בין היתר עם לקוחות בין לאומיים כמו אינטל ואמדוקס, ועם קבלת ההחלטה לבנות נבחרת חלומות של מובילי דיגיטל, הצטרף לצוות גם שותף מנהל חדש - יוסי אסא, מי שהיה בעבר מנכ"ל חברת הדיגיטל המצליחה Netwise.  

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד