חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דאסו סיסטמס מחזקת את ההשקעה שלה בשוק מוצרי הצריכה והקמעונאות

דאסו סיסטמס מחזקת את ההשקעה שלה בשוק  מוצרי הצריכה והקמעונאות

דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE, הכריזה על השקת שלושה פתרונות חדשים עבור תעשיית מוצרי הצריכה והקמעונאות,  ועל חיזוק הפתרונות הקיימים על בסיס פלטפורמת 3DEXPERIENCE.

 

פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס והפתרונות הייעודיים לתעשיית מוצרי הצריכה והקמעונאות מייצרים סביבה דיגיטלית אחידה, אשר כוללת תהליכים עוצמתיים לניהול מחזור חיי מוצר ואפליקציות 3D. הפתרונות משפרים ומאיצים את התהליכים העסקיים העומדים מאחורי הקולקציות של החברות מקצה לקצה. הפלטפורמה מאפשרת רציפות דיגיטלית בכל שלבי הייצור  החל משלב הקריאייטיב והתכנון המפורט ועד ליצירת חווית צרכן אולטימטיבית, עם שיתוף פעולה בזמן אמת בין תחומי התכנון, הנדסה, ייצור, שרשרת אספקה וגורמים אחרים. הפלטפורמה גם מספקת יכולות משופרות של שקיפות, גמישות וקבלת החלטות.

 

חברות בגדלים שונים בתחומי האופנה, ההנעלה, מוצרי עור, קמעונאות, ריהוט, מוצרים לבית, לגינה ומוצרי פנאי, מאמצות מערך שלם של פתרונות ליצירת רציפות דיגיטלית בעסקים שלהן. Arc International, Arvind Lifestyle , Fossil, Gürmen Group, Nowy Styl Group וקבוצת Rockport, הן חלק מ- 17,000 חברות בינלאומיות שמשתפות פעולה בהצלחה באמצעות פתרונות דאסו סיסטמס, במטרה ליצור ולספק מוצרים שצרכנים יאהבו.

 

"הפתרונות החדשים  לתעשיית מוצרי הצריכה והמערך המשופר שלנו, הם חלק מהמחויבות שלנו לפיתוח טכנולוגיה חדשנית  למותגים וקמעונאים בכל הגדלים ומכל המגזרים ", אמר כריס קוילר, סגן נשיא, מוצרי צריכה וקמעונאות, דאסו סיסטמס. "דאסו סיסטמס היא כעת הספקית היחידה של אפליקציות חזקות וסקלאביליות לניהול מחזור פיתוח המוצר, החל מהרעיון הראשוני ועד לצרכן הקצה. חברות יכולות לצפות שינויים טוב יותר ולהתאים עצמן אליהם, להפחית את זמן היציאה לשוק ולשפר את הרווחיות, תוך אספקת החוויות שהצרכנים מצפים להן".

 

 

הפתרונות החדשים לתעשייה של דאסו סיסטמס כוללים את:

 

My Design: מאפשר תכנון ב- 3D, בחינות ביצועים וסימולציה, ויכולות ויזואליזציה ורינדור, לצורך קריאייטיב ותכנון מפורט.

 

My Production: מטפל בתכנון כלים (tooling), תיעוד מוצר, סימולציה של עיבוד שבבי, בקרת איכות, יכולת מעקב, ואנליטיקה של ייצור בזמן אמת, כדי להגדיר את הכלים והתהליכים הטובים ביותר ליצירת פעילות ייצור גמישה.

My Operations: ממנף לוגיסטיקה חכמה, ייצור אג'ילי, ויכולות תכנון אספקה וביקוש, במטרה לשפר יעילות ורווח תפעולי.


 

במקביל, דאסו סיסטמס שיפרה 3 מהפתרונות הייעודיים שלה לתעשייה:

 

·         My Collection מסייע לנהל את כל מחזור חיי המוצר, משלב ההשראה ועד השיווק. כעת הפתרון כולל גם מאפיינים חדשים לאינטגרציה של Adobe Illustrator ויכולות חדשות לחישוב עלויות. יכולות אלה מאפשרות למותגים וקמעונאים ליצור נוסחאות ותבניות לניהול כל שלבי בניית העלות כולל תכנון, עלות מוקדמת, עלות חומרי גלם ותהליכי RFQ.

 

·         My Store ממשיך לאפשר הצגת שטחי מסחר בתלת מימד, כעת גם במכשירים ניידים.

 

·         My Product Portfolio מספק פתרון לשילוב בין יכולות שונות של תכנון מוצרים יחד עם שיתופיות גבוהה. הפתרון מותאם כעת כדי לתמוך בעסקים בגודל בינוני וקטן. חברות אלה יכולות לבחון ולאמת את תכנון המוצרים והפרויקטים שלהם. הם יכולים גם לבצע סימולציה של תהליכי הייצור עם תכנות מלא וכלים לניהול שינויים.

 

 

My Collection ו- My Store מציגים כעת גם מרכז של נכסים דיגיטליים לניהול הנכסים לרוחב הארגון, כולל תכנון קריאייטיב, מסחור, מכירות ושיווק.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד