חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

וישי משיק לראשונה ביוטי-טק: מערכת חדשנית לאבחון הזדקנות העור אונליין

וישי משיק לראשונה ביוטי-טק: מערכת חדשנית לאבחון הזדקנות העור אונליין

מותג הדרמו-קוסמטיקה הצרפתי וישי, משיק בארץ ובעולם, מערכת חדשנית  SKINCONSULT (סקין קונסולט) , המאפשרת לנשים לבצע אבחון עור אונליין מכל מקום,  בממשק פשוט ונוח למשתמש ולקבל תוצאות אבחון עור אישי בתהליך מהיר וקצר הכולל שלושה שלבים בלבד, ניתן לקבל תוצאות ברמת דיוק של 95%. בנוסף לתוצאות האבחון, המערכת יודעת להציע שגרת טיפוח מותאמת אישית על מנת לסייע  למצוא את הפתרון המדויק ביותר   עבור צרכי עור אישיים וספציפיים,  בהתאם לתוצאות האבחון.

 

מערכת ה- סקין קונסולט פותחה בשיתוף רופאי עור ומבוססת על מחקר מקיף ומעמיק שהחל בשנות ה-2000 המוקדמות בנושא הזדקנות העור וסממניה. המחקר צפה וסיווג את התפתחותם של סימני הזדקנות של יותר מ-20,000 נשים בכל רחבי העולם, אותן נשים צולמו ונבדקו על ידי מומחים ותמונותיהן שימשו ליצירת "אטלס האנטי-אייג'ינג העולמי" הכולל דירוג של חומרת סימני הזדקנות העור (האטלס נחשב למקור הידע המקצועי ביותר איתו עובדים רופאי העור ברחבי העולם).

 

המחקר מהווה חלק בלתי נפרד מהאלגוריתם הייחודי אשר מבוסס על בינה מלאכותית ומסוגל לזהות ולדרג את שבעת סימני ההזדקנות של עור הפנים: קמטים מתחת לעיניים, קמטוטים, נראות הנקבוביות, מראה כתמים כהים, עור חסר זוהר, קמטוטים עמוקים וריפיון העור (היעדר מוצקות).

 

בשילוב עם אלגוריתם ייחודי, בינה מלאכותית ומציאות רבודה המערכת מסוגלת לזהות ולסווג את שבעת סימני ההזדקנות של עור הפנים בהסתמכות על תמונת סלפי אחת. האלגוריתם מזהה ומדרג את סימני הזדקנות העור ובונה תמונת מצב מעודכנת המציגה את נקודות החוזק לצד נקודות החולשה

 

 

של עור הפנים של המשתמשת ומשווה את מצבה לנשים אחרות באותו הגיל על בסיס מאגר של 10,000 תמונות פנים של נשים מרחבי העולם. המערכת מציגה את תמונת המצב של עור הפנים ובסוף התהליך מציעה שגרת טיפוח מדויקת עבורך ממוצרי וישי.

 

המערכת החדשנית, נחשבת לפריצת דרך בעולם רפואת העור והטכנולוגיה, שילוב של אלגוריתם ייחודי, בינה מלאכותית ומציאות מדומה , המערכת פותחה עם רופאי עור ומבוססת על 15 שנות מחקר בנושא הזדקנות העור ומאגר של 10,000 תמונות פנים לאבחון והשוואה לנשים אחרות בתוך שניות בודדות, המערכת מזהה 7 סימני ההזדקנות של העור והצגת החוזקות והחולשות של עור הפנים שלך.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד