חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

SAP מספקת פתרון חדש לשרשרת אספקה המסייע לחברות לנצל לטובתן את השינויים בשוק

SAP , המיוצגת בישראל ע"י נס טכנולוגיות, השיקה גירסה חדשה לפתרון ניהול שרשרת האספקה מתוצרתה, על מנת לעזור לחברות להפוך שרשרות אספקה מסורתיות ליניאריות לרשתות גמישות ודינמיות של שותפי אספקה. הגרסה החדשה של mySAP Supply Chain Management (mySAP SCM)  מציעה פונקציונליות ספציפית לענפים שונים, משפרת את מימוש הדרישות,  מקשרת בין שרשרות אספקה בתחומי השירותים והמוצרים ומאפשרת לחברות ליצור שרשרת אספקה הניתנת להתאמה. חברות המשתמשות ביכולות החדשות יכולות לשפר את הפרודוקטיביות והרווחיות של שרשרת האספקה שלהן על ידי זיהוי וניצול של שינויים פתאומיים בהיצע ובביקוש.

 

הגרסה האחרונה של mySAP SCM מציעה פונקציונליות ספציפית לענפים שונים, כולל האפשרות לקמעונאים לחזות מראש ולחדש את המלאי. פונקציונליות זו מאפשרת לקמעונאים להשיג איזון בין רמה משופרת של שירות לקוחות לבין מלאי נמוך של סחורה. השיפור ביכולות מאפשר לקמעונאים לחדש את מלאי המוצרים עם מרווח זמן גדול מספיק, לטפל במוצרים עונתיים ולהחדיר לשוק מוצרים חדשים בעלי מחזור חיים קצר, תוך שימוש במידע היסטורי על מוצרים דומים על מנת לחזות מראש את הביקוש.

 

חברות העוסקות בשוק ההלבשה וההנעלה יכולות לנצל את היכולות החדשות לתכנון ושיתוף פעולה על מנת לעזור לקמעונאים לתכנן מוצרים עונתיים תוך פרספקטיבה עונתית וחידוש המלאי שלהם באמצעות רשת גלובלית של מפעלים או ספקים ברמת החנות, העיצוב, הגודל או הצבע.

 

פתרונות SAP נותנים מענה לחברות מכל הגדלים, החל מעסקים קטנים-בינוניים ועד לארגונים חובקי עולם, בלמעלה מ- 25 סוגי תעשיה שונים. 

 

נס טכנולוגיות הינה חברה גלובלית המספקת שירותים ופתרונות בתחום המחשוב המיועדים לסייע ללקוחות להשיג ולשמר יתרון תחרותי.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד