חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

A-2-Z קיבלה את הסמכת Qualified Professional כמשווקת בינלאומית של גוגל

חברת A-2-Z, המתמחה בשיווק בינלאומי באינטרנט, קיבלה את הסמכת Qualified Professional  כמשווקת בינלאומית  של גוגל, זאת לאחר שביצעה מספר רב של קמפיינים עבור חברות הפועלות במישור הבינלאומי.  הפרסום בגוגל בנוי על מודעות מילים קצרות המפורסמות בצד תוצאות החיפוש הבלתי ממומנות. גוגל מאפשרת לבחור במילות וביטויי החיפוש לגביהן המודעה תופיע ומאפשרת ניתוח מלא של אפקטיביות הפרסום בזמן אמת. ההסמכה הניתנת ע"י גוגל מבטיחה כי המשווק שקיבל אותה הינו מקצוען ובעל יכולות לטפל בחשבונות הפרסום של לקוחות אחרים. 

 

A-2-Z פועלת על פי מתודולוגיה לשיווק כולל, על פיה נתפרת לכל אתר או עסק אסטרטגיה אינטרנטית כוללת ותמהיל שיווקי מקיף העונה באופן מדויק על צרכי הלקוח. A-2-Z  ממקסמת את התועלת מהפרסום בגוגל ע"י בניית תוכנית שיווק  לפני תחילת הפרסום על סמך ניתוח פעילות המתחרים ופעילות הגולשים, מעקב וביצוע התאמות בזמן אמת במהלך הפרסום , וניתוח סופי של תוצאות הקמפיין ותשואה שהתקבלה על ההשקעה על מנת לתכנן קמפיינים נוספים.

 

אלון זכאי, מנכ"ל A-2-Z: "גוגל מצליחה בזכות מנגנון הפרסום הפשוט שפיתחה אשר מאפשר לכל אדם בעולם לפתוח חשבון תוך דקות. אך כדי להצליח בעולם הפרסום בגוגל ולהשיג יעילות גבוהה ישנם פרמטרים רבים שיש להכיר ומתודולוגיות לפעול לפיהן. ההסמכה של גוגל מאשרת כי אנו מסוגלים לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד