חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יש שוק ויש שוק: NET-POS מיחשבה את שוק הפירות והירקות של רעננה

חברת NET-POS, העוסקת בפיתוח והטמעת תוכנה לתחום מחשוב נקודות מכירה, מיחשבה את שוק רעננה הממוקם ליד קניון רננים. שוק רעננה מציע ללקוחותיו "בזאר ירקות ופירות", ועל אף היותו שוק ככל השווקים בארץ, הוחלט כי יופעלו בו מערכות מחשב מתקדמות ביותר המבוססות על מסכי מגע של חברת NET-POS.

 

לדברי רונן גורה, סמנכ"ל השיווק של NET-POS, מדהים לראות את המערכת הממוחשבת המותקנת גם ברשת סופר-פארם המתקדמת המונה כ- 120 סניפים, מותקנת בשוק פירות וירקות, ומהווה את מערכת הניהול המרכזית של השוק. "אני מצדיע ללקוח שהחליט, על אף העובדה שמדובר בחנות-שוק של ירקות ופירות, להתקין את מערכת המחשב המתקדמת בישראל ולהשתמש בה ככלי הניהולי בעסק".

 

גורה: "בתחילה כשפנו אלינו משוק ירקות רעננה וביקשו לרכוש את המערכת שלנו, די נדהמנו מפני שאין מדובר במצב שגרתי שעסק מסוג זה פונה לרכישת מערכת כה מתקדמת, הכוללת מסכי מגע, שרתים, קווי תקשורת וכדומה. לאחר ההתקנה ועם חלוף הזמן, הבנו כמה הם צדקו. מסתבר כי חנויות שוק כגון אלה מעבירות כמויות גדולות של סחורה אל ומחוץ למחסניהן ברמה יומית,  וכי כמות הלקוחות היומית העוברת במקום היא מסיבית. במקום מותקנות 5 קופות מגע ורמת הפעילות החודשית הנה יפה ומכובדת. היתרון של מערכת NET-POS בפרויקט מסוג זה הוא היכולת להתאים את המערכת לחנויות מסוגים שונים".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד