חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לגני הילדים בהרצלייה כבר יש כתובת (אי-מייל): חוברו השבוע לרשת ADSL מאובטחת ומבוקרת

עיריית הרצלייה חיברה 14 גני ילדים לרשת אינטרנט מבוקרת ומאובטחת באמצעות Smile.biz, מגזר הלקוחות העסקיים של smile אינטרנט זהב. כחלק מהפתרון הותקנו קווי ADSL בכל גן ומערכת מתקדמת לסינון תכנים. בנוסף, סופקו לגני הילדים בעיריית הרצלייה פלטפורמות להקמת אתר אינטרנט לגן, גישה לאתר "קידנט" וכתובת אי-מייל לכל אחד מהגנים.

 

סינון התכנים הינו פתרון תקשורת ייחודי המיועד למגזר החינוך ונעשה בשיתוף עם חברת SafeLines . אחד היתרונות העיקריים של רשת האינטרנט המבוקרת והמאובטחת  הן ההתאמה האישית, יכולת השליטה ובקרת הגלישה על פי צרכי הגן ובהתאם לשיקול דעתו.

 

רשת התקשורת המבוקרת והמאובטחת של SMILE BIZ הותקנה עד כה בהצלחה רבה מוסדות רבים ומגוונים, ביניהם: בתי ספר, קהילות, ארגונים ולקוחות פרטיים, אשר מתאימים לעצמם את הגלישה באינטרנט על פי  תפיסת עולמם. מסלולי הבקרה מספקים לגני הילדים פתרון גמיש – באמצעות הגדרות הניתנות לשינוי על ידי הגננת ללא צורך בפניה לשירותי התמיכה הטכנית של smile, בזמן אמת וללא התערבות גורם נוסף.  כמו כן, סופקו לגני הילדים בעיריית הרצלייה פלטפורמות להקמת אתר אינטרנט לגן, גישה לאתר "קידנט" וכתובת אי-מייל לכל אחד מהגנים.

 

לדברי אורי וטרמן סמנכ"ל הלקוחות של smile אינטרנט זהב, "הפתרון יחבר בשלב הראשון 14 גני ילדים בעיר, כאשר בעתיד צפויה הרחבה של ההתקנות לגני ילדים נוספים בעיר. חיבור גני הילדים בהרצלייה היא דוגמא נוספת לפתרון שהותאם במדויק לצורכי לקוחותינו העסקיים ומדגיש את היכולות הטכניות המתקדמות של smile.biz וכמו כן את הפתיחות הקיימת היום יותר מתמיד לקדמה טכנולוגית במוסדות חינוך בכלל וגני ילדים בפרט".

 

וטרמן הוסיף כי, "אנו ב SMILE מיחסים חשיבות רבה למגזר החינוך. מערכת החינוך דורשת פתרונות מתקדמים ומיוחדים המשלבים מחד טכנולוגיות מתקדמות ומאידך הבנת צרכים מיוחדת מתוך הבנה זו אנו פועלים לספק את כל צרכי התקשורת בצורה מלאה, תוך הענות לדרישות המיוחדות ולשינויים המתבקשים  בפעילות במגזר זה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד