חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אוטודסק דורגה במקום השני ברשימת חברות התוכנה המוערכות ביותר של פורצ'ן לשנת 2007

חברת התוכנה אוטודסק, העוסקת בתוכנת תכנון 2D ו- 3D עבור תחום הבנייה, דורגה במקום השני בין 10 החברות המובילות בתעשיית התוכנה, ברשימת "החברות המוערכות ביותר באמריקה" (America’s Most Admired Companies) של המגזין פורצ'ן לשנת 2007.  

10 החברות המובילות, פרט לאוטודסק, הן אינטואיט, אדובי, מיקרוסופט, אלקטרוניקס ארטס, סימנטק, סאפ ואורקל.

 

"מיקומה הגבוה של אוטודסק ברשימה מכובדת זאת הנו עדות לצמיחה הנמשכת של החברה, ולמחויבותה ליצירת פתרונות תכנון המאפשרים ללקוחות לממש חדשנות ויכולות מתקדמות", אומר קובי צוקר, מנכ"ל תובנה, נציגי אוטודסק בישראל. "תוצאותיה הכספיות המצוינות של אוטודסק אשר פורסמו לאחרונה מוכיחות כי השוק לא רק בוחר בחברה בצמרת דירוגי הסקרים, כי אם מצביע בכיסו ומביא את אוטודסק לתוצאות לתוצאות שיא".

 

ברבעון הרביעי של שנת 2006, הגיעו הכנסותיה של אוטודסק ל- 497 מיליון דולר, גידול של 19 אחוז יחסית לרבעון הרביעי בשנה הקודמת. הרווח הנקי ברבעון הרביעי היה 497  מיליון דולר.  הכנסות אוטודסק לשנת הכספים 2007 היו 1.84 מיליארד דולר, כמעט כפול מהכנסות החברה לפני 3 שנים. קובי צוקר מציין כי גם בארץ חל בשנה האחרונה גידול חד במכירות תוכנות אוטודסק לתחומי האדריכלות והבנייה, הן בשל ההתעוררות במשק והן בשל פעילות שיווק ומכירות נמרצת של חברת תובנה בשוק הישראלי. 

 

תובנה הנדסה דיגיטלית מרמת-גן הוקמה בשנת 1992 על ידי קובי צוקר ודמיטרי בריקמן. מאז הקמתה מתמחה החברה בשיווק, פיתוח ותמיכה של מוצרי Autodesk. בין לקוחות תובנה נמנים חברת חשמל, בזק, תה"ל, פלאפון, קבוצת לודן הנדסה, קבוצת ברן, א.ב. תכנון, טיטו-נס אדריכלים, איצקין אדריכלים ועוד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד