חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

012 סמייל תקשורת נערכת לניידות המספרים: הקימה מערכת חדשה ב- 8 מיליון ₪

012 סמייל תקשורת, אשר קיבלה בחודש פברואר האחרון ממשרד התקשורת רישיון קבוע לספק שירותי טלפוניה פנים ארצית (מפ"א) על בסיס טכנולוגית האינטרנט (VOB), זאת לאחר שנתיים שבהן סיפקה את השירות במסגרת רישיון זמני, נמצאת בשלבים סופיים של פרויקט ניידות המספרים. הפרויקט מתבצע באמצעות החברות HP ויעל תוכנה ומערכות. 

 

על פי החברה, המערכת תאפשר מעבר דו-כיווני של מנויים בין מפעילי התקשורת השונים. 012 סמייל תקשורת משקיעה בפרויקט כ- 8 מיליון ₪. עו נמסר מהחברה כי הפרויקט מקיף תכנון, אפיון, פיתוח, ישום ובדיקות של המערכת. היישום יתבסס על פלטפורמת Tibco, המיוצגת בישראל באופן בלעדי על ידי יעל תוכנה ומהווה שותפה עסקית של HP באירופה ובארה"ב בנושא ניוד מספרים.

 

במסגרת הפרויקט מותאמים תהליכי ניוד המספרים לסטנדרטים שנקבעו על ידי הרגולטור, והתממשקות עם מערכות מקבילות של ספקי תקשורת אחרים, לצד אינטגרציה מלאה עם המערכות הפנימיות ב- 012 סמייל תקשורת.

 

לדברי סטלה הנדלר, מנכ"ל 012 סמייל תקשורת: "כשחקן חדש בתחום הטלפון הקווי, אנו רואים בפרוייקט ניידות המספרים חשיבות עליונה, והצלחתו מהווה מרכיב מרכזי בהורדת חסם המעבר בין חברת תקשורת נייחת אחת לאחרת. יישום פרויקט ניידות המספרים בהצלחה הינו גורם חשוב בתחרות המתפתחת, ויאפשר ללקוחותינו וללקוחות החברות האחרות ליהנות משירותי תקשורת מתקדמים ואיכותיים תוך שמירה על מספרם הקודם".       

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד