חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מטריקס השיקה את תוכנת Mail-IT: משלוח מידע אישי וקמפיינים שיווקיים ממוקדים בדוא"ל

חטיבת הטכנולוגיה והיישומים הפיננסיים של מטריקס הכריזה הבוקר על השקת פתרון ייחודי לדיוור בדוא"ל, המאפשר לחברות וארגונים להפיץ מידע אישי דוגמת חשבוניות ודוחות אישיים וכן קמפיינים שיווקים, ממוקדים עם פניה אישית. המוצר כולל יכולות מתקדמות לשגר מבצעים אלקטרוניים ואפשרויות חיבור נוספות לפקס, SMS ועוד.

 

ממטה החברה נמסר הבוקר כי "מכיוון שתוכנת Mail-IT משמשת גם למשלוח מידע אישי, היא תוכננה כך שתעמוד בדרישות מחמירות במיוחד של אבטחת מידע ועמידה ברגולציות, דוגמת תקנה 357 של בנק ישראל. היא מאפשרת לשלוח הודעות חתומות דיגיטלית בסטנדרט SMIME, להצפין נתונים ולהבטיח את שלמות המידע. התוכנה ערוכה להתמודד עם תוכנות אנטי ספאם ו"רשימות שחורות". היא כוללת מנגנון לבדיקת קיומם של וירוסים וקודים זדוניים בהודעות דואר חוזרות."

 

למעשה, ה- Mail-IT -מאפשר הפצת דוא"ל בשני אופנים: "שגר ושכח" ואפשרות להפיץ ולקבל אימות קבלת דואר בקרב משתמש הקצה, עם יכולת לנטר ולנתח מה קרה עם המייל מרגע יציאתו.

 

עוד נמסר מהחברה כי המערכת נבחרה על ידי מספר ארגונים פיננסים גדולים, המשתמשים בה על מנת לשלוח ללקוחות דוחות פיננסים חודשיים בדוא"ל במקום בדואר רגיל.

 

לדברי שי גוטסדינר, מנהל אגף הפיתוח, בחטיבת הטכנולוגיה והיישומים הפיננסים של מטריקס, "המערכת מאפשרת חסכון תפעולי גדול, בעיקר לארגונים אשר מוציאים כסף רב על שילוח מכתבים בדואר פיזי כחלק מאיכות השרות שלהם ללקוחות, מתוקף תקנות רגלוטיביות או מסיבות אחרות."

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד