חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

We! יוצאת בקמפיין בעיתונות כלכלית וטכנולוגית לתחום איחוד שרתים

We Consulting Group , אחת מקבוצות האינטגרציה המובילות בישראל בתחום ה- IT, תצא בקמפיין לקידום פעילותה בתחום וירטואליזצית שרתים בשיתוף עם חברת IBM ואינטל. הקמפיין, אשר יופיע בעיתונות כלכלית וטכנולוגית כולל מודעות Testimonials של מנהלים המעידים כיצד וירטואליזצית שרתים בארגון שלהם סייעה להם לחסוך כספים רבים ולייעל את מערך המיחשוב בארגון.

 

הקמפיין יופיע במהלך חודש אוקטובר לתקופה של כחודשיים בעיתונים הכלכליים ובעיתונות טכנולוגית, ובכלל זה: גלובס, דה מרקר ודיילי מיילי. היקף הקמפיין נאמד בכ- 400,000 שקל.

 

בקמפיין ה- Testimonials ישתתפו: ערן גוטמן, מנהל מערכות מידע ותפעול של בית ההשקעות פריזמה, משה ברמק, סמנכ"ל התפעול של אקסלנס נשואה ועמוס דרורי, מנהל אגף טכנולוגיות המידע של חברת סונול. שלושתם יעידו על החסכון והייעול שהושג בארגונם כתוצאה מביצוע פרוייקט וירטואליזצית שרתים על גבי שרתי להב של יבמ מבוססי מעבדי אינטל.

 

תחום הוירטואליזציה נחשב לאחד התחומים החמים והנוסקים בעולם המיחשוב הארגוני. קבוצת WE!, הנחשבת למובילת השוק בתחום זה, ביצעה ב- 5 השנים האחרונות למעלה מ- 250 פרוייקטים בתחום זה, 75 מהם בוצעו בשנה האחרונה.

 

קרדיטים: 

משרד פרסום: היי-לייט תקשורת שיווקית

תקציבאית: שלי ברקאי-טנא

עיצוב: סופי תמרי-לולה טנא

יחסי ציבור: אולמדיה 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד