חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תדיראן עולה בקמפיין פרסומי בכיכובו של מורגן פרימן

תדיראן עולה בקמפיין פרסומי בכיכובו של מורגן פרימן

תדיראן עולה בקמפיין פרסומי מהגדולים ביותר שנעשו בישראל ובקנה מידה בינלאומי, בכיכובו של השחקן ובמאי הקולנוע האמריקאי המוביל וזוכה פרס האוסקר, מורגן פרימן הפרזנטור החדש של החברה.

 

הקמפיין החדש של תדיראן הינו חלק ממהלך גדול של החברה. השילוב בין הפיכתה של תדיראן לחברה בינלאומית בתחום המציעה מזגנים עם טכנולוגיות מובילות ופורצות דרך יצרה חיבור טבעי ומושלם עם השחקן מורגן פרימן, זוכה פרס האוסקר שנחשב בעיני רבים לשחקן הקולנוע הטוב בעולם.

 

השחקן האמריקאי המוערך מורגן פרימן אשר נבחר להיות פרזנטור של תדיראן ב-3 השנים הקרובות יככב במגוון סרטונים וקמפיינים פרסומיים תחת המסר: "תדיראן – שולטים במזג האוויר".

 

במסגרת הקמפיין החדש של תדיראן, מורגן פרימן יתחבר בדרך הומוריסטית לדמות האלוהית עמה הוא כל כך מזוהה מסרטי קולנוע המצליחים בהם הוא כיכב – ברוס הגדול מכולם ומבול של צרות – וגילם את הדמות של "אלוהים".

 

בסרטון הפרסומת החדש של תדיראן, פרימן מתאר, דרך שימוש בהומור, איך אנשים מתבלבלים בינו לבין "אלוהים" בגלל סרטי הקולנוע שבהם שיחק את דמותו ויציג סיטואציות משעשעות על הדרך שבה אנשים מגיבים אליו – אלוהים.

 

לקראת סיום הסרטון, פרימן ינסה לשכנע את הצופים שהוא לא באמת אלוהים, רחוק מכך, אך בבית שלו, במקום שבו הוא שולט באוויר שלו – בזכות מזגן תדיראן המתקדם, הוא מרגיש כמעט כמו אלוהים. 

 

הקמפיין החדש למזגני תדיראן, בכיכובו של מורגן פרימן, צולם לאחרונה בטירה גרנדיוזית castle hotel & spa במנהטן, ניו יורק ארה"ב.

 

הקמפיין אשר הופק על ידי אוג הפקות ובמאי הסרט רני כרמלי, יעלה לאוויר בטלוויזיה ובדיגיטל ב-12/1/19. ההשקעה הכספית בקמפיין תדיראן, בכיכובו של מורגן פרימן, נאמדת במיליוני שקלים.

 

נופר ממרוד, סמנכ"ל השיווק בתדיראן, אמרה: "הקמפיין החדש בכיכובו של פרימן יתחבר בדרך הומוריסטית לדמות שהוא כל כך מזוהה איתה מסרטי הקולנוע המצליחים בהם השתתף – אלוהים. בסרטון פרימן ינסה לשכנע את הצופים בדיוק ההיפך שהוא לא באמת אלוהים, אך בזכות מזגן תדיראן המתקדם ביותר בישראל הוא מרגיש הכי קרוב לאלוהים בגלל השליטה המושלמת של המזגן במזג האוויר בבית שלו. אנו מאמינים שהקמפיין החדש והחיבור למורגן פרימן, שחקן הקולנוע הטוב בעולם וזוכה פרס האוסקר, יציגו את כל הערכים והיתרונות של מזגני תדיראן. כשחשבנו על פרזנטור שיוכל לייצג את תדיראן ואת היכולות הטכנולוגיות והמתקדמות של המזגנים שלנו, מורגן פרימן התאים לנו כמו כפפה ליד ואנחנו גאים יחד איתו להעביר את המסר של שולטים במזג האוויר."

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד