חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פיליפס יוצקת ערכים לקמפיין גיוס עובדים חדש

פיליפס יוצקת ערכים לקמפיין גיוס עובדים חדש

פיליפס ישראל השיקה קמפיין גיוס עובדים המתבסס על חזון החברה לשינוי פני העתיד. הקמפיין הושק בכל המדיות החברתיות: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדאין, יוטיוב, כולל פרסום אורגני וממוקד. וגם באתר הקריירה הייעודי לתוכנה של החברה אשר מעודכן בתכני הקמפיין החדשים.

 

שוחחנו עם קרן רזון, מנהלת תחום הגיוס בפיליפס ישראל:

 

מי קהל היעד של הקמפיין?
 מדובר בקמפיין גלובלי של פיליפס הפונה למהנדסי תוכנה במספר מדינות: הולנד, גרמניה, אנגליה וישראל.

 

מה הרעיון מאחורי הקמפיין?
שם הקמפיין הוא
#SomewhereMeaningful #CodeToCare הרעיון הוא לבדל ולמצב את פיליפס כארגון המשפר את איכות חייהם ובריאותם של מיליוני אנשים בעולם באמצעות חדשנות משמעותית. מטרת הקמפיין היא להפגיש את קהל היעד שלנו, כלומר אותם המהנדסים אותם אנו שואפים לגייס לשורותינו, עם הלקוחות ועם הפתרונות והמוצרים שלנו כגון: ילד שעובר סריקת CT או אישה בהריון שעוברת בדיקת אולטרסאונד, חולה סרטן הזקוק לטכנולוגיות מתקדמות לטיפול ואבחון מתקדם ועוד. המפגש הזה נועד לחדד את התובנה שבפיליפס למלאכתם של מפתחי תוכנה ולתוצאות שהם משיגים ישנה משמעות מוחשית בשיפור חייהם של אנשים, להבדיל מתחום פיתוח התכנה בחברות אחרות בעלות מותג אשר עוסקות בתחומים שאינם תורמים להצלת חיים. הקמפיין, דיגטלי בבסיסו כולל תוכן וידאו, באנרים, בלוגים, ראיונות עם עובדים ופוסטים שונים עבור המדיות החברתיות.

כיצד הקמפיין הזה שונה מקמפיינים אחרים לגיוס עובדים?
 מדובר בקמפיין נועז, המציב את פיליפס לצד ארגוני התוכנה המובילים בעולם, ומבליט את היתרון המשמעותי של פיליפס על פני חברות אחרות כלומר את היכולת לאפשר למהנדסים שלנו לפתח מוצרים ופתרונות  בעלי משמעות תוך כדי עבודה בארגון גלובאלי העוסק פיתוח בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובטכנולוגיות מתקדמות.
 

כמה מתכנתים פיליפס מגייסת?
בשנים האחרונות פיליפס גייסה עשרות רבות של מהנדסי תוכנה למספר יחידות עסקיות של פיליפס בישראל לאתרים בחיפה פ"ת ונתניה. כיום אנו מגייסים למגוון רחב של משרות בעולמות התוכנה בארגוני
Healthcare Informatics ו Diagnostic Imaging המפתחים אפליקציות מתקדמות לאבחון ולמתן המלצות לטיפול לרופאים. המשרות הפתוחות כיום כוללות בין היתר: מפתחים, ר"צ, Devops, מפתחי אוטומציה, web ועוד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד