חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ניסאן ישראל יוצאת בקמפיין "קשקאי חזק"

ניסאן ישראל יוצאת בקמפיין "קשקאי חזק"

 

 

 

 

 ניסאן ישראל  מבית קרסו מוטורס, יוצאת בימים אלה בקמפיין רחב היקף לרגל השקת הקשקאי, הקרוסאובר הנמכר ביותר באירופה,  עם מנוע חדש 1.33 ליטר בנזין המספק 160 כ"ס, בהשקעה של כ- 2,000,000 ₪. הקמפיין באמצעות  משרד הפרסום 'ענבר מרחב'  יכלול טלוויזיה, שלטי חוצות ברחבי הארץ , מודעות בעיתונות ופרסום בדיגיטל.

סרטון הקמפיין מלווה בג'ינגל קליט וחוויתי על בסיס השיר המוכר והאהוב "רדיו חזק" כאשר צמד המילים 'קשקאי חזק' מדגישות את הבשורה החדשה לשנת 2019 – מנוע טורבו חדש ועוצמתי, וכמובן מנציחות את המסר השיווקי בצורה קלילה וייחודית. 

 

על ההפקה המוסיקלית של הקמפיין אמון יושי שדה, חבר בלהקת תיסלם ומי שהוביל שלל ג'ינגלים מוזיקליים טלוויזיוניים למגוון חברות ממשלתיות לצד חברות ענק כדוגמת, קוקה קולרכבת ישראל, היינקן, פרוטק ועוד.

 

לדברי סמנכ"לית השיווק של קרסו מוטורס שרית רדין: " הקמפיין החדש מציג את המסר השיווקי בדרך קליטה וזכירה וכן מדגיש ומבליט את הבשורה החדשה של הקשקאי מנוע חזק ועוצמתי. השיר הנבחר מהווה נוסטלגיה ישראלית מוכרת, אהובה ושגורה בפיהם של רבים מהציבור הישראלי מה שיעזור בהחדרת המסר השיווקי בצורה חוויתית וקלילה." 

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד