חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טיב טעם עולה בקמפיין נגד כפייה דתית

קופה סגורה - רשת טיב טעם. צילום: אסף לוי

כתוצאה משינוי הסטטוס קוו, ועדכון חוקי עזר של עיריית ת"א-יפו, סניף טיב טעם ברמת החייל המשרת עשרות אלפי לקוחות, מאות עובדים וספקים עומד בפני סכנת סגירה ממשית בשבתות ובחגים.

  

השבוע, תעלה רשת טיב טעם בקמפיין רחב המבטא את המאבק בכפייה הדתית, ותומך בבחירה חופשית, כתגובה לשיח הציבורי בסוגיית השבת. הקמפיין יעודד את כלל הציבור, על כל מרכיבי החברה הישראלית, ליהנות מחופש הבחירה ולחיות את חייו על פי אמונותיו ללא הבדל דת, גזע ומין. 

 

סלוגן הקמפיין: "זה כולה סופרמרקט", יעלה באמצעות משרד הפרסום באומן בר ריבנאי. הקמפיין יכלול דיגיטל ופעילות ענפה ברשתות החברתיות. עלות המהלך נאמד בכ- 800 אלף ₪ .

  

חגי שלום מנכ"ל רשת טיב טעם: מסר "סניף רמת החייל מהווה את אחד מסניפי הדגל של הרשת, ומשרת אלפי לקוחות המגיעים מהסביבה הקרובה והרחוקה במהלך סופי השבוע ובחגים, מעסיק ומפרנס עשרות רבות של עובדים הנהנים מהשכר המשופר כקבוע בחוק".  לדבריו: "מטרת הקמפיין הוא, ליידע את הציבור, לעורר את השיח בנושא, בתקווה לשמור על החופש של כל אחד מאתנו לבחור את הדרך שבה הוא רוצה לחיות".

 

עוד ציין חגי: "כרשת המאמינה ומובילה בנושא לא כקוריוז, אלא כ"אני מאמין" אמיתי, טיב טעם מבינה כי עליה להיאבק בכפייה, ולרתום את הציבור למען החופש של כולנו, מתוך הבנה, שכיום מדובר בסגירת סניף בסופי שבוע, אך, מחר זה עלול להיות איסור נסיעה, כפיית כשרות, או הפרדה מגדרית".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד