חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מי עדן עולה בקמפיין טלוויזיוני תדמיתי לראשונה מזה שנים.

הקמפיין יעלה לתקופה של שבועיים בפריסה ארצית, בטלוויזיה, בשילוט חוצות, דיגיטל ומסכים דיגיטליים, בהשקעה של כ-2.1 מיליון ₪
קרדיט תמונה: יח"צ (הגדל)
קרדיט תמונה: יח"צ

אלון אלפרוביץ, מנכ"ל מי עדן:  "בשנה שעברה השקנו את הבקבוק הראשון בישראל המכיל פלסטיק ממוחזר יחד עם שפה פרסומית חדשה. השנה אנחנו עושים את הצעד הבא עם קמפיין טלוויזיה מרהיב שצולם ברחבי ישראלי וממחיש את החיבור של מותג מי עדן לארץ ישראל, לטבע ולעוצמה של המים. שילוב קווי המתאר של בקבוקי המינרלים וכדי המים בנופי ארץ ישראל האהובים, ממחיש את העוצמה של המים המינרלים של מי עדן שמקורם בטבע הישראלי העוצמתי. אנו מאחלים לקהל לקוחותינו קיץ מהנה מלא בטיולים ולא לשכוח לשתות מים מינרלים".

 

הקמפיין החדש מחזק את האסטרטגיה של החברה, אשר שמה דגש על העוצמה שבמים המינרלים על פני מי ברז בכלל ומים מסוננים בפרט. הקמפיין עולה על רקע צמיחה משמעותית של מי עדן בחודשים האחרונים.  בשוק בקבוקי המים המינרליים נתח השוק של החברה עומד כיום על מעל 40%, ואילו בתחום ברי המים, החברה קלטה כ-20 אלף לקוחות חדשים בחודשים האחרונים לאחר שחברת נביעות החליטה לסגור את פעילות כדי המים שלה. 

 

 בפרסומת:

מי עדן יוצאת בקמפיין תדמיתי חדש המשלב בין תהליך הזרימה של מים טבעיים

לנופים ישראליים ייחודיים והבילוי בהם. ניתן לראות שילוב צורות (קווי המתאר) של הבקבוקים וכדי המים בנופי הארץ האהובים, ממחיש את העוצמה של המים המינרליים של מי עדן שמקורם בטבע הישראלי העוצמתי.

הסרטון מדמה ומלווה את המים בתנועה המתמדת שלהם, תוך שילוב מגוון חוויות מהנות המתאפשרות בזכות אותה זרימה כמו חתירה בקיאק בנהר גועש, רכיבת אופניים בקניון מרהיב, בילוי משפחתי במערת נטיפים ופיקניק רומנטי למרגלות מפל קסום.

השילוב מדגיש את הטבעיות, הדינמיות האיכות והטעם המעולה של מי עדן, מים טבעיים המגיעים מבטן האדמה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד