חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סובארו משיקה קמפיין למכונית היוקרה B9 Tribeca ה-SUV היוקרתי מארה"ב (וגם רוברט דה נירו בתמונה...)

סובארו משיקה קמפיין חדש למכונית היוקרה B9 Tribeca תחת הסיסמה  BeautyFull  המכריזה כי רק לעיתים נדירות מגיעה לישראל מכונית-על כמו ה- B9 Tribeca הסינרגיה המושלמת בין עיצוב מרהיב לשפע טכנולוגיה מתקדמת.

 

הקמפיין, שיעלה באמצעות משרד הפרסום JWT, יכלול עיתונות ופעילויות קד"מ במשך שלושה חודשים  בהשקעה של 1.5 מליון ₪. הקמפיין מפורסם החל מהיום, יום שני, 13.11.2006 בעיתונים כלכליים במשך 6 שבועות.

 

אלי דוד, מנכ"ל יפנאוטו, ציין כי "סובארו מציגה דגםSUV  מתקדם וחדשני עם רמות הידור חדשות ואפשרויות ישיבה גמישות עבור שבעה אנשים. זהו עוד צעד של סובארו להפוך לחברה המובילה את סגמנט רכבי הפנאי שטח המותאמים היטב לתרבות הפנאי ולצרכי הלקוח הישראלי".

 

הרכב זכה בפרס הראשון בתחרות עיצוב תא הנוסעים בארה"ב לשנת 2006.

 

עם הגעת דגם ה-B9 Tribeca  לארץ הגדירה סובארו מסר מיתוגי - Think. Feel. Drive.

 

ה- B9 Tribeca זכתה ב- 5 כוכבי בטיחות במבחן שנערך בספטמבר 2006 ע"י איגוד ANCAP (השלוחה האוסטרלית של אירגון NCAP העולמי). ה- B9 Tribeca נקראת ע"ש רובע מגורים יוקרתי בניו-יורק. שחקן הטלוויזיה רוברט דה נירו הוא אחד האחראים לפיתוחה של טרייבקה. דה נירו העלה את שכונת טרייבקה על מפת הנדל"ן בכוחות עצמו, כשפתח אולפן הפקות, הפיק את פסיטבל הסרטים ותמך במסעדות שכונתיות. כיום היא מקום אופנתי, יוקרתי הכולל לופטים עצומים, מסעדות יוקרה, בארים וגלריות אמנות.

 

ה- B9 Tribeca  תוחדר לשוק הישראלי במחיר התחלתי של כ-350,000 ש"ח.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד