חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת המגזיניםSBC חתמה הסכם לשיתוף פעולה במגזין "גלילאו" עם אוניברסיטת בר אילן.

קבוצת SBC חתמה הסכם לשיתוף פעולה במגזין "גלילאו" עם אוניברסיטת בר אילן.

קבוצת SBC מוציאה לאור למעלה מ-20 מגזינים בינלאומיים וישראליים ביניהם: "פורבס", "PC מגזין", "קוסמופוליטן", "דרך האוכל", "נישה", "הורים וילדים", "להיות משפחה", "סטטוס", "גלילאו", "גלילאו צעיר", "MOUNTAIN BIKE", "מקסים" ועוד.


"גליליאו", כתב-עת ישראלי מקורי המוקדש לכל תחומי המדע, וכן לתחומי דעת ומחשבה רלוונטיים, שייך לקבוצת המגזינים
SBC.

לדברי עורכת "גליליאו", שלומית עוזיאל-רז,: "מאמרי בר-אילן יתווספו על התכנים הקיימים של כתב-העת, שהיקפו יתרחב  בעקבות שיתוף הפעולה עם האוניברסיטה. המאמרים יתפרשו על מגוון תחומי מדע ותחומים משיקים, ויעניקו לקוראים מבט עדכני ומפורט אל הנעשה באחד ממוסדות המחקר המובילים בישראל, אוניברסיטת בר- אילן".

אוניברסיטת בר אילן מינתה את ירח טל לעורך אחראי מטעם האוניברסיטה למחקריה ב "גלילאו".

ירח טל, בעבר עורך לענייני מדע וטכנולוגיה בעיתון הארץ , כיום דוקטורנט באוניברסיטת בר-אילן ויועץ בכיר לנשיא האוניברסיטה בנושאי תקשורת, מציין : "רמתו הגבוהה של "גליליאו" הקלה עלינו את ההחלטה על שיתוף הפעולה עם המגזין. ניסיון שעשינו לפני מספר חודשים  בהוצאת גיליון מיוחד של "גליליאו" שהוקדש כולו למחקרי בר-אילן בביו-רפואה הוכיח את עצמו מעבר למצופה וזכה לשבחים רבים הן מצד אנשי אקדמיה והן מצד קוראים מן השורה. אנו בוחנים כעת גם את האפשרות להיכנס לשיתוף פעולה דומה במגזין "גליליאו צעיר", וזאת במסגרת מדיניות האוניברסיטה לקדם הפעילות בקרב נוער שוחר מדע בישראל".

תפוצת כתב-העת "גלילאו" עומדת כעת על 22,000 עותקים, תגדל ל 30,000 עותקים בעקבות שיתוף הפעולה, שיתחיל כבר בגיליון חודש אפריל.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד