חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לראשונה בישראל! ערוץ סרטים VOD באינטרנט - Zoola.tv

היום, 15 באפריל 2008 משיקות חברת שידורי אינטרנט בע"מ (webbycasting) וחברת פורטל הסרטים המקוון בע"מ את מיזם ה – VOD באינטרנט הראשון בישראל – Zoola.tv .

 

למעלה משנתיים של פיתוח ו-2 מיליון דולר הושקעו בהקמת ערוץ הסרטים המקוון הראשון בישראל, המספק מגוון סרטים לצפיה בתשלום דרך האינטרנט בשיטתVOD .  

 

חברת פורטל הסרטים המקוון בע"מ מפעילת המיזם החדשני מבקשת להבהיר כי זהו למעשה המיזם הראשון החוקי לשידור סרטים הפועל בישראל המגן על זכויות היוצרים של בעלי התוכן הכולל טכנולוגיה ייחודית ובלעדית של הערוץ שאינה מאפשרת העתקת השידור או תוכנו.

 

ערוץ Zoola.tv כולל בתוכו ספרית תוכן מגוונת הכוללת מאות כותרי סרטים בקטגוריות שונות – דרמה, קומדיה, אקשן, ילדים, זרים, תעודה, פסטיבלים, מבוגרים ועוד.

 

בקרוב יתווספו קטגוריות נוספות בתחום סדרות טלוויזיה, ספורט, סרטי סטודנטים והפקות מקור. כחלק מתפיסת העולם של מקימי הערוץ תאפשר החברה העלאת סרטים "דלי תקציב" של יוצרים חדשים שפלטפורמת הערוץ תשמש להם במה רחבה לביטוי וחשיפה,  כולל שיתוף ברווחים.

 

 

ערוץ זולה טי וי מוביל מהפכה גם בפן הצרכני. לראשונה קיימת האפשרות לציבור הלקוחות להשתמש בערוץ VOD ללא דמי מנוי וללא צורך ברכישת חבילות בסיס. התשלום הינו לפי צפייה ותג המחיר הינו שווה לכל נפש.

 

"בנוסף, ברצוני לציין כי נוחות ומידיות הצפיה הן ערך מוסף ברור ומיידי בערוץ החדש. אין צורך לצאת אל ספריות הוידיאו או אל הוידאומטים. הכל בהישג לחיצת עכבר קצרה. גם התחרות על העותק האחרון של הסרט כבר אינה קיימת, אין הגבלה לכמות המשתמשים או לשעת ההקרנה - הכל על פי הרצון והצורך של המשתמש.

 

ערוץ זולה טי וי מאפשר צפיה בטוחה, נוחה ופשוטה שאינה מצריכה התקנת תוכנות מיוחדות. השימוש בערוץ אינו חושף את המשתמשים אל מול סכנת הוירוסים ותוכנות הריגול המוכרות מההורדות מהאתרים הפיראטים המלאים בסכנות למחשבים האישים ולפרטיותם של המשתמשים." מוסר עומר שושני יו"ר פורטל הסרטים המקוון בע"מ.

 

בין ספקי התוכן הנמנים כבר כעת עם הערוץ החדש, חברות עולמיות מובילות כגון:

WILD BUNCH,  PATHE, STUDIO CANAL, GAUMONT, ועוד. כמו כן, קיים ענין רב במיזם בקרב המפיצים הישראלים וחלקם כבר הצטרפו כדוגמת: חמישה כוכבים, סרטי אורלנדו, היפרוויז'ן.

 

"אתרי VOD חוקיים באינטרנט, הם הדבר החם ביותר כיום בעולם הפצת הסרטים. חברות הסרטים העולמיות הבינו כי הדרך היחידה להלחם בפיראטיות ובהעתקות הלא חוקיות היא לתת שירות נאות, זמין תמיד, מוצלח וחוקי של סרטים. אני מאמין כי גם השוק הישראלי בשל לערוצים  כדוגמת זולה טי. וי. המקביל לעמיתיו הבינלאומים " מוסר עודד הורוביץ מנכ"ל חברת ההפצה   סרטי אורלנדו .

 

השירות הידוע והמצליח ביותר להורדת תכנים חוקים (מוסיקה וסרטים) הינו  iTunes של חברת "אפל" המאפשר צפיה בסרטי קולנוע והסדרות החדשות ביותר. במקביל למיזם של "אפל" פועלות  חברות נוספות בארה"ב ובאירופה כדוגמת -  NETFLIX , LOVEFILM , ו- MK2.

 

איך זה עובד ?

 

תכני הערוץ מתבססים על סרטים באורך מלא, סרטי קולנוע, סרטי טלוויזיה, תעודה, סרטי איכות ותכנים נוספים אשר הופקו במדינות ובשפות רבות (כל הסרטים באתר מתורגמים לעברית).

התכנים משודרים למחשב הלקוח בשיטת STREAMING באיכות שידור גבוהה המאפשרת לצפות בסרט על גבי מסך הטלוויזיה או המחשב במסך מלא ובחיבור ישיר.

איכות השידור גבוהה ובאמצעות אלגוריתם ייחודי שפותח בחברת שידורי אינטרנט, ניתן להתאים את איכות השידור לאופן ומהירות החיבור של כל משתמש ומשתמש, ובכך לשמור על רצף שידור אחיד ואיכותי.


השכרת הסרטים מתבצעת על ידי תשלום בגין השכרה לתקופת זמן מוגדרת מראש לכל סרט. בתקופה זו יכול המשכיר לצפות בסרט מספר פעמים בלתי מוגבל, לעצור את הצפייה ולהמשיכה במועד מאוחר יותר (בתקופת הזמן המוגדרת), להריץ את הסרט קדימה ואחורה ולחזור ולצפות בקטעים שיבחר ללא הגבלה.

 

לכל סרט בערוץ יש טריילר בו ניתן לצפות לפני שכירת הסרט לצפייה, הצפייה בטריילר מאפשרת לשוכר ללמוד על תוכנו של הסרט ולבדוק את איכות ותקינות החיבור שלו לאינטרנט לפני ההזמנה. מחירי הסרטים נוחים ביותר ומתחילים מ- 9.90 ₪ לסרט.

ההרשמה באתר היא – חינם.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד