חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיתוף פעולה בין פלאפון, חדשות ערוץ 2 ורשת יאפשר הצגת עומסי תנועה בכבישי הארץ בזמן אמת

בערב יום העצמאות יושק בערוץ 2 שירות חדש המבוסס על שיתוף פעולה ייחודי בין פלאפון, חדשות ערוץ 2 , ורשת, אשר יאפשר הצגת עומסי תנועה בכבישי הארץ בזמן אמת. השירות אשר פותח על ידי פלאפון בשיתוף החברותDECELL  ו- OK2GO, מבוסס על הרשת הסלולרית של פלאפון ומקורות נוספים. השירות אשר יושק ביום חמישי הקרוב במהדורת חדשות ערוץ 2, ישולב מעתה בכל מהדורות החדשות ובתוכנית הבוקר של "רשת" ויסייע לצופים לעקוף את עומסי התנועה מדי יום.

 

גיא באומן, סמנכ"ל התוכן והמוצרים בפלאפון מסר כי "פלאפון רואה בשירותי המיקום והניווט הסלולרי נדבך אסטרטגי וגאים על בחירת ערוץ 2 בפיתרון של פלאפון. אנו מובילים כיום את תחום הניווט הסלולרי בישראל, עם למעלה מ- 200 אלף מנויים בשירות  ה-GPS Navigator ומאמינים שתחום זה ימשיך לצמוח בעשרות אחוזים גם ב-2008, בשל הצורך עליו הוא עונה להגיע לכל מקום בנוחות ובפשטות". באומן הוסיף כי שירות עומסי התנועה הוטמע בשירות ה- GPS Navigator במכשירי הפלאפון, ובקרוב יוצגו מוצרים חדשים נוספים בתחום התנועה והניווט.

 

דני שדה, סמנכ"ל תפעול בחברת החדשות מסר כי "פיתוח השירות בצורה אופטימלית ארך כשנה, לאחר פיילוט מוצלח ששודר בחדשות הפסח ב-2007. במהלך השנה האחרונה עבדנו על הקמת מערכת הצגת עומסי התנועה וזהו השירות הראשון בסדרת המוצרים המתקדמים בתחום התנועה שיושקו בקרוב".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד