חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ערוץ הספורט רכש את זכויות השידור לליגה הצרפתית לארבע שנים

ערוץ הספורט רכש את זכויות השידור לליגה הצרפתית לארבע השנים, אשר כוללות את הזכויות הטלוויזיוניות ואת זכויות ה"ניו מדיה": שידורים ישירים ותקצירים לאתר ספורט 5, כמו גם בערוץ "ספורט 5" בדור ה- 3 שמספק ערוץ הספורט לכל שלוש חברות הסלולר.

 

ערוץ הספורט צפוי לשדר מידי מחזור בין משחק לשניים בשידור ישיר, ובנוסף ישדר בימי שני תוכנית לסיכום המחזור בה ישודרו תקצירי כל עשרת משחקי המחזור כמו גם ראיונות עם השחקנים והמאמנים הבולטים.

 

בנוסף, רכש ערוץ הספורט גם את זכויות השידור של הליגות הפורטוגלית והסקוטית, ובהן הוא צפוי לעקוב בעיקר אחר הקבוצות המובילות בכל ליגה: אחר פורטו, בנפיקה וספורטינג ליסבון בפורטוגל, ואחר סלטיק וריינג'רס בסקוטלנד. גם בשתי הליגות האלו נכללות זכויות לשידורים ישירים ותקצירים באתר ספורט 5 ובדור השלישי בסלולר. רכישתן של שלוש הליגות הללו משלימה למעשה את החזקותיו של ערוץ הספורט בליגות הכדורגל הזרות, והן מצטרפות לליגת האלופות, גביע אופ"א, הספרדית, הגרמנית, האיטלקית, ההולנדית והארגנטינאית. משחקיהן של כל שלוש הליגות הנוספות ישודרו ברוטציה בערוצים השונים של ערוץ הספורט.

 

Ligue 1, הליגה הצרפתית הראשונה, היא אחת הליגות הטובות באירופה, עמוסה בכוכבים אפריקאיים ודרום אמריקאיים, ונחשבת ל"יצרנית שחקנים" מובילה, אשר מספקת היכרות עם הכוכבים הגדולים של המחר. בליגה הצרפתית משתתפות 20 קבוצות, אולם האלופה בשבע השנים האחרונות היא אחת- ליון, אשר צפויה דווקא בעונה הקרובה למצוא את עצמה בקרב ענקיות יחד בורדו, מרסיי ופריז סן ז'רמן.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד