חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

משדר מיוחד לזכרו של רלף קליין הערב בערוץ הספורט

ערוץ הספורט ישדר הערב משדר מיוחד לזכרו של המאמן האגדי רלף קליין, שהלך הבוקר לעולמו. המשדר ייפתח בשעה 22:00 וישודר במקביל בספורט 5 ובספורט 5+. המשדר, בהגשתו של אפי טריגר, יכלול כתבות הסוקרות את הקריירה הענפה של קליין, קטעי ראיונות נדירים שנערכו עימו בתקופה האחרונה, בה נאבק במחלת הסרטן, ואורחים וחברים באולפן שיספרו על רלף המאמן, החבר והאדם. בין היתר יתארחו במשדר: מיקי ברקוביץ', מוטי ארואסטי, אריה מליניאק, רון קופמן, אילן "השועל"- אוהד מכבי ת"א ומי שיזם את ערב ההוקרה לקליין ועוד.

 

עם סיום המשדר, יקדיש ספורט 5 את שידוריו במהלך הערב וסוף השבוע הקרוב לזכרו של קליין, בין היתר ישודרו משחקים גדולים מהקריירה שלו דוגמת הניצחון של מכבי ת"א על צאסק"א מוסקבה ב- 1977, הזכייה של מכבי ת"א בגמר גביע אירופה לאלופות באותה שנה, הניצחון של נבחרת ישראל על נבחרת ספרד ב- 1979 שהוביל לזכייתה הסנסציונית של ישראל במקום השני באליפות אירופה, קליין על הקווים של הפועל ת"א מוביל אותה לניצחון על מכבי ת"א במשחק מספר 2 בסדרת הגמר של עונת 1991/2, הפועל חולון תחת שרביטו של קליין מנצחת את מכבי ת"א בעונת 1993/4 ועוד.

 

בנוסף, ישודר הסרט "רלף" (בימאי: עדי הרשיקוביץ), אשר מציג פרופיל נרחב ומקיף של קריירת הכדורסל של גדול המאמנים בישראל. הסרט כולל קטעי ארכיון נדירים מההיסטוריה של קליין והכדורסל הישראלי, אשר שזורים זה בזה, ראיונות שנערכו עם קליין לאורך השנים, תיעוד מלחמתו של קליין במלחמת הסרטן וליווי דוקומנטארי של טקס ההוקרה שנערך לו ביוני האחרון.

 

עוד ישודרו ראיונות שנתן רלף קליין לדני ענבר ב"אחד על אחד" (משנת 2004), וב"חמישיות" (משנת 2005).

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד