חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"גלובס" מוציא לאור את המגזין "Leaders"

"גלובס", עיתון העסקים של ישראל, מוציא לאור את "Leaders", מגזין שנתי העוסק במנהיגות עסקית ובניהול.

 

"Leaders" שם לו למטרה לתת למנהלים ולעובדים בכל הרמות כלים לניהול הקריירה האישית ולהובלה עסקית מנצחת. המגזין יופץ בקרב מנויי "גלובס" יחד עם הגיליון החגיגי שיופץ לרגל ראש השנה.

 

גיליון "Leaders", היוצא זו השנה השנייה, יחשוף שלושה פרויקטים מרכזיים:

 

הפרויקט הראשון הוא דירוג השכר הגדול בכל הענפים הבולטים במשק - מתפקיד הסטז'רים ועד לתפקידי המנכ"לים. הנתונים המופיעים בפרויקט נאספו בעקבות תחקיר מעמיק של "גלובס" מול מעסיקים, מועסקים וחברות כוח אדם. לצד נתוני השכר מפורטות המגמות העכשוויות באותו תחום תעסוקה, מסלולי קריירה אפשריים ועצות כיצד להתקדם, מבחינת תפקידים ושכר. בעידן של חוזים אישיים, מאפשר פרויקט זה לכל עובד באשר הוא, לדעת היכן הוא נמצא ביחס לעמיתיו ולעובדים בעלי כישורים וניסיון דומים בחברות אחרות.

 

הפרויקט השני מציג את החידוש שמביא עימו מגזין "Leaders" - דירוג מקומות העבודה המובילים בישראל. במסגרת סקר מיוחד נתבקשו מחפשי עבודה בעבר ובהווה לדרג את החברות בתחום שבו חיפשו תעסוקה בשישה תחומים: עריכת דין, ראיית חשבון, פרסום, היי-טק, שירות לקוחות ובתי השקעות. התוצאה: לראשונה בישראל מוצג דירוג מפורט של החברות המובילות בכל תחום, כולל התייחסות לסעיפים שבאמת מעניינים עובדים: תנאים, אפשרויות קידום, סביבת עבודה ועוד פרמטרים חשובים רבים נוספים.

 

הפרויקט השלישי הוא דירוג 20 המנהלים הטובים ביותר בקרב החברות הבורסאיות הגדולות. הדירוג נערך לפי מודל מיוחד שפותח ב"גלובס", המשקלל את הישגי המנהל ויצירת הערך למשקיעים לאורך זמן, אל מול עלות שכרו וההטבות שזכה להן.

 

כמו כן מביא מגזין "Leaders" ראיון בלעדי ראשון עם גורו הניהול מספר אחת בעולם, ג'ק וולש, היו"ר והמנכ"ל המיתולוגי של ג'נרל אלקטריק, מחבר שורה של רבי מכר בנושא ניהול וכותב טור ב"ניו יורק טיימס"; כתבה על היערכות המנהלים בישראל למיתון, בעקבות המפולות האחרונות בשווקים, כתבה על הנזק שגורם טרנד הניהול הרוחני לחברות מובילות, וכן כתבה על כל האמת מאחורי הסיסמאות הניהוליות הנפוצות ביותר.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד