חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"גלובס" יפרסם את רשימת החברות המבטיחות לשנת 2008-2009

 "גלובס", עיתון העסקים של ישראל, יפרסם בשבוע הבא את רשימת 10 חברות הסטארט-אפ המבטיחות לשנת 2008-2009. פרסום שמות הזוכות יהיה בפאנל שינהל יו"ר גיוון אימג'ין ומנכ"ל טבע לשעבר, ישראל מקוב, במסגרת כנס הג'רני השנתי של ארנסט אנד יאנג ו"גלובס", שיתקיים ב- 3.11.2008. הדיון שינחה מקוב יהיה תחת הכותרת "האתגרים של חברות הסטארט-אפ בתקופה של משבר כלכלי".

 

זו השנה הרביעית ברציפות בה "גלובס" בוחר את 10 הסטארט-אפים המבטיחים של ההיי-טק הישראלי. הבחירה נעשית באמצעות שקלול הבחירות של שותפים בקרנות הון סיכון, מנהלי מרכזי פיתוח, אנג'לים ופעילים בולטים נוספים בתעשייה המקומית. הראיונות עם החברות המבטיחות יפורסמו ב"בלוגס", מגזין ההיי-טק השנתי של "גלובס", שיופץ ביום הכנס.

 

בשנה שעברה זכתה במקום הראשון ברשימה של "גלובס" חברת ‏Optier‏ בניהול ישראל מזין, שביצעה השנה סבב גיוס ענק בהיקף 63 מיליון דולר. אחריה דורגו ב-5 המקומות הראשונים טרנספארמה, שחתמה באמצע השנה הנוכחית על חוזה גדול עם ענקית התרופות אלי לילי; סטורוויז ואוברון, שכל אחת מהן גייסה בשנה האחרונה כ-20 מיליון דולר, וכן חברת אנזימוטק. ב-2006 דורגה ראשונה במקום הראשון חברת אקטימייז, שנרכשה באמצע השנה שעברה על-ידי חברת נייס תמורת 280 מיליון דולר, וב-2005 דורגה ראשונה חברת ‏Mellanox‏, שהונפקה בתחילת 2007 בנאסד"ק לפי שווי של יותר מחצי מיליארד דולר.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד