חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הוליווד בבאר שבע: "גלובוס מקס" חנכה את מרכז הקולנוע הגדול והמשוכלל ביותר באזור הדרום

הוליווד בבאר שבע: "גלובוס מקס" חנכה את מרכז הקולנוע הגדול והמשוכלל ביותר באזור הדרום (הגדל)

"גלובוס מקס", החברה המובילה בישראל בתחום הבילוי והקולנוע, תפתח היום, 18 בדצמבר, במרכז ONE פלזה בבאר שבע את מרכז הקולנוע הגדול והמשוכלל ביותר באזור הדרום, בהשקעה כוללת של 65 מיליון ש"ח.  אמש, נערך אירוע הפתיחה של המרכז בהשתתפות 700 חיילים לוחמים מפיקוד דרום.

 

לקראת שירותרום 2008, שייערך ב-22 בדצמבר על ידי האגודה למען החייל וגלי צה"ל, החליטה "גלובוס מקס" להקדיש את אירוע הפתיחה לחיילים לוחמים מפיקוד דרום. מאות חיילים הגיעו למקום ונהנו מארוחת ערב ומגוון סרטי החברה, ביניהם "ההחלפה", ו"מדגסקר 2". האירוע התקיים בנוכחות יורם גלובוס, יושב ראש קבוצת "גלובוס גרופ", בנט קפלן, מנכ"ל גלובוס מקס, ומוזמנים רבים מבאר שבע והדרום.

 

יורם גלובוס אמר כי לתושבי באר שבע מגיעה חווית קולנוע כמו בחו"ל וכי מרכז הקולנוע החדש כולל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בישראל.

 

"גלובוס מקס", מרכז הקולנוע המושקע והמתקדם ביותר של הרשת בישראל, כולל 12 אולמות קולנוע מתקדמים ובתוכם גם אולם VIP מפואר עם כסאות עור מפוארים, מזנון פרטי ופינוקים נוספים. בנוסף פועל במתחם אולם IMAX  דיגיטלי משוכלל, עם מסך ענק, שיקרין גם סרטי 3D - לחווית צפייה מקסימאלית.

 

כל האולמות מצוידים במערכת סאונד משוכללת, כסאות רכים עם מרווחים רחבים בין השורות ומסכי ענק מקיר לקיר. לובי הכניסה של מתחם הקולנוע יהיה מעוצב בסגנון הוליוודי ויכלול למעלה מ 80 מסכי פלזמה, רובם בגודל 47 אינץ', שיקרינו טריילרים לסרטים חדשים.

 

במתחם הקולנוע פועלים גם מקרנים דיגיטלים. הטכנולוגיה הדיגיטלית, שבאמצעותה ניתן להציג אימג'ים בהיי-דפינישן וסרטי 3D (תלת-מימד), שיטת השידור המתקדמת ביותר כיום בעולם, מאפשרת הקרנה של סרטים באיכות גבוהה מאוד וכן, הקרנת מגוון רחב של תכנים תרבותיים ובידוריים, מחוץ לעולם הקולנוע, בשידור חי. הקולנוע הדיגיטלי מציג שכלול באיכות התמונה והסאונד, מעצים את חווית הצפייה ויוצר "חגיגת חושים" אצל הצופים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד