חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

012 סמייל משיקה Soft Phone המאפשר שיחות מהמחשב הנייד בכל מקום – בבית או בעסק

012 סמייל משיקה Soft Phone המאפשר שיחות מהמחשב הנייד בכל מקום – בבית או בעסק (הגדל)

012 סמייל לעסקים משיקה את שירות ה-Soft Phone, טלפון וירטואלי על גבי המחשב הנייד, המאפשר  לקבל או להוציא שיחות מכל מקום בו יש חיבור אינטרנט בעלות של שיחה מקומית בלבד.   ה – Soft Phone רלבנטי ו למגוון רחב של לקוחות, ובפרט ללקוחות שמרבים בנסיעות, ומשתמשים במחשבים ניידים.

 

ה-  Soft Phone הינו קו וירטואלי שניתן לשייך למרכזייה הארגונית, כך כשגם העובד נמצא מחוץ למשרד, הוא יכול לענות לשיחה  במספר הטלפון שלו במשרד בכל מקום שהוא נמצא בו : בבית, אצל לקוח או בבית קפה. כמובן שבנוסף ה soft phone יכול לפעול כטלפון עצמאי לכל דבר.

 

החיבור לשירות הוא מיידי וקל לביצוע, הלקוח מקבל מייל אוטומטי ובלחיצת כפתור מתבצעת התקנה פשוטה, עצמאית ומהירה. ממשק המשתמש מעוצב במראה חדשני, אך עם זאת ידידותי למשתמש, קל לתפעול ובעל אפשרויות רבות כגון: שיחת ועידה, סינון שיחות, חיוג מהיר, מענה אוטומטי, יומן שיחות ועוד.

 

לדברי יעקב נדבורני, סמנכ"ל שיווק 012 סמייל: "כחברה מובילה בשוק התקשורת בישראל, שמנו לעצמנו מטרה לספק ללקוחותינו סל פתרונות תקשורת איכותי ומתקדם. הפתרון החדש יאפשר ללקוחות להפוך את המשרד לנייד ולהתקשר באמצעות המספר של העסק או הבית מכל מקום בו הם נמצאים".

 

השירות מבוסס על שירות הטלפון הפנים ארצי של 012 סמייל ולפיכך מציע עלויות אטרקטיביות במיוחד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד